Apbalvo mākslas plenēra „Cilvēks pilsētā. Vakar. Šodien. Rīt.” labāko vizuālo darbu autorus

2013.gada 4.maijā uz AB dambja norisinājās mūzikas un mākslas plenērs „Cilvēks pilsētā. Vakar. Šodien. Rīt”. Plenērā piedalījās Rīgas mūzikas un mākslas skolu audzēkņi. Pasākumā bija arī citas radošas aktivitātes, kurās varēja iesaistīties ikviens rīdzinieks. Mākslas skolas audzēkņi plenērā gleznoja Rīgas panorāmu.

Pasākumā piedalījās Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pārstāves Solvita Kalvīte un Māra Liepa-Zemeša un, vērtējot pēc kritērijiem, kas sasaucas ar Rīgas pilsētas attīstības dokumentos noteiktajiem attīstības virzieniem, pasniedza Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta simpātiju balvas labāko vizuālo darbu autoriem:

  • Agatei Melderei no Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, kura savā darbā attēlojusi krastmalu kā promenādi, ko cilvēki izmanto pastaigām, kā arī Daugavu, kas tiek aktīvi lietota ūdenstransporta aktivitātēm;
  • Karlīnai Martai Zvirbulei no Māras Muižnieces Rīgas mākslas skolas, kas savā darbā gleznojusi šodienu, kad norisinās plenērs, kur redzama Rīgas panorāma, jaunieši, kuri to glezno, kā arī videi un pilsētai draudzīgais transporta līdzeklis velosipēds;
  • Lienei Āboliņai no Pieaugušo interešu studijas (Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola), kura savā darbā attēlojusi Daugavu tik tīru, ka tur dzīvo laši.

Viena no departamenta simpātiju balvas saņēmējām – Liene Āboliņa, stāstot par savā darbā attēloto Rīgu, sacīja: „Man patīk, ka šodien Rīga ir piesātināta: ūdens, gaisa baloni un cilvēki, taču nākotnē vajadzētu vairāk kontrastu – apvienot veco ar jauno”.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments pozitīvi vērtē un atbalsta sabiedrības iesaistes aktivitātes, tādējādi uzzinot Rīgas iedzīvotāju viedokli par Rīgu šodien un redzējumu – kā pilsētai jāattīstās nākotnē.

0 Patīk
1532 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts