Ar „Atspēriens” atbalstu Rīgas sirdī tiek atklāts jauns veselības centrs

Nākamnedēļ, 9.septembrī, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Dzintars Balodis piedalīsies “Veselības centrs VIVENDI” atklāšanā.

Veselības centrs „Vivendi” ir uzvarējis Rīgas pilsētas pašvaldības un AS „Swedbank” organizētās grantu programmas „Atspēriens” konkursā, kā rezultātā saņēmis finansiālu atbalstu centra darbības uzsākšanai, lai ārstētu straujā dzīvesveida un stresa izraisītas slimības.

„Grantus saņēmušo uzņēmumu izaugsme apliecina, ka tieši šāda veida atbalsta forma ir dzīvotspējīga un īstenojama arī turpmāk. Ar šo grantu programmu radām izaugsmes apstākļus vērtīgām idejām, atbalstām spējīgu personību centienus, turklāt uzņēmējiem, kuri saņēmuši „Atspērienu” līguma darbības laikā jārada vismaz viena jauna darba vieta, kas palīdz vairot Rīgas pilsētas konkurētspēju”, saka Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Dzintars Balodis.

Jaunais veselības centrs specializējas tādu mūsdienu straujā dzīvesveida un stresa izraisītu saslimšanu ārstēšanā kā veģetatīvā distonija, izdegšanas sindroms, miega traucējumi, anoreksija, bulīmija, liekais svars, muguras un galvas sāpes, kā arī sirds veselības problēmas.

Plašāka informācija par veselības centru: www.vivendicentrs.lv

 

Par grantu programmu “ATSPĒRIENS”:
Rīgas dome un Swedbank šā gada 10.septembrī plāno izsludināt jaunu pieteikšanās kārtu grantu programmai „ATSPĒRIENS, turpinot veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā. Konkursam, atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Konkursa pieteikumus izvērtēs atbilstoši iepriekš izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes.

Plašāka informācija par grantu programmu pieejama: www.atsperiens.lv

0 Patīk
1598 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts