Atlikušas vien piecas dienas, lai saņemtu 12 000 eiro sava biznesa attīstībai, iesniedz pieteikumu grantu programmā “Atspēriens”!

Rīgas domes grantu programma “Atspēriens“ līdz 25. septembrim aicina iesniegt pieteikumu inovatīvu ideju atbalstam. Pieteikuma iesniedzējiem ir iespēja saņemt līdz pat 12 000 eiro lielu grantu. “Atspēriens” programmas  mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, kā arī sekmēt jaunas uzņēmējdarbības un uzņēmēju produktu popularitāti.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Armands Krūze uzsver: “Grantu programma “Atspēriens”, ir ne tikai atbalsta mehānisms Rīgā dzīvojošajiem ideju autoriem, bet arī tiem, kas ir aizbraukuši prom no Rīgas un Latvijas, bet vēlētos atgriezties,  jo “Atspēriens” rada iespēju atvērt “jaunas durvis”, saņemot līdz pat 12 000 eiro lielu grantu sava biznesa uzsākšanai Rīgā .”

Arī šogad finālistu idejas varēs novērtēt ikviens, balsojot ar sociālo kontu starpniecību. 12.oktobrī paziņosim 10 finālistus, kuriem būs iespēja izveidot savu video rullīti un nodot to publiskajam balsojumam. Pirms tam, 17.oktobrī finālistiem tiks organizētas “Atspēriens” apmācības Zanes Daudziņas vadībā, lai apgūtu papildu prasmes sevis prezentēšanā. Šajā video aplūkojams, kā apmācības un filmēšanas process noritēja iepriekšējā gada “Atspēriens” finālistiem: https://vimeo.com/241714975.

Ar projekta iesniegumu saistītā informācija – konkursa nolikums, vērtēšanas kritēriji un veidlapa pieejama mājaslapā: www.atsperiens.lv.  Pieteikumus var iesniegt līdz 25. septembra pl. 12:00, Amatu ielā 4, Rīgā vai, sūtot elektroniski, uz e-pasta adresi pad@riga.lv (parakstot ar e-parakstu).

Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar “Attīstības finanšu institūciju Altum”. “Atspēriens” aktualitātēm ir iespējams sekot līdzi interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma  “Atspēriens”).

Rīgas dome kopš 2009. gada īsteno grantu programmu “Atspēriens”. Programmas ietvaros piešķirtais atbalsts palīdz uzņēmējam izveidot infrastruktūru veiksmīgas komercdarbības uzsākšanai. Papildu informācija mājaslapā: www.atsperiens.lv.

0 Patīk
717 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts