Atrodi savu nišu Rīgā, Latvijā, Pasaulē!

Brīdis, kad uzzināsim grantu programmas “Atspēriens” laureātus, tuvojas! Ieplāno apmeklēt grantu programmas “Atspēriens” un Mazā biznesa dienas pasākumu 17. novembrī!

Pasākuma laikā, no pl. 9:30 – 15:00:

– atklāšanas uzrunas,
– “Atspēriens” laureātu paziņošana un apbalvošana,
– produktu un pakalpojumu demonstrācijas,
– “Atspēriens” dalībnieku produkcijas tirgus (līdz pl. 18:00),
– “Atspēriens Mentoru klubs” un lekcijas par uzņēmējdarbībai svarīgām tēmām.

Pasākuma moderators: Aivis Ceriņš.

Par savu dalību vari ziņot “Atspēriens” facebook lapā, izmantojot facebook event iespēju.

17. novembra pasākums ieskandinās arī Mazā biznesa dienu visā Latvijā, kas notiek 18. novembrī. Iniciatīvu “Atbalsti mazo biznesu’’ īsteno Latvijas Biznesa savienība un Mazā biznesa diena norisināsies jau piekto gadu! 2017. gadā iniciatīva Atbalsti Mazo Biznesu pulcē vairāk kā 5800 uzņēmumu, kuri iepazīstina ar sevi bezmaksas interneta vietnē:www.mazabiznesadiena.lv

Pasākumā būs iespēja uzzināt par mazā biznesa spēku, iepazīties ar mazā biznesa eksportspējas veicināšanas pasākumiem, uzzināt par Junkera plānu un dzirdēt daudzus citus ar uzņēmējdarbības veicināšanu saistītus stāstus un padomus. Tāpat pasākumā piedalīsies SIA “Novus Novuss” īpašnieks Geoffrey Chester, kurš dalīsies ar jums savā uzņēmējdarbības pieredzē.

Pasākuma “Atspēriens Mentoru kluba” ietvaros esam aicinājuši arī trīs mentorus – Agri Ņikitenko no uzņēmuma RobotNest, Ingu Blumbergu noHebe un Solvitu Kostjukovu no ALINA. Būs iespēja klausīties un uzdot jūs interesējošus jautājumus.

Aicinām nepalaist garām produktu un pakalpojumu demonstrācijas, kā arī iegādāties un novērtēt programmas “Atspēriens” iepriekšējo gadu laureātu produktus.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Atgādinām, ka par “Atspēriens” 10 finālistu biznesa idejām vari nobalsot vēl līdz 13. novembra pl. 00:00. Balsot iespējams vienu reizi dienā, izmantojot vienu no sociālo tīklu Facebook vai Draugiem.lv kontiem. Balsojumā tiks noskaidroti tie uzvarētāji, kas grantos katrs saņems līdz pat 12 tūkstošiem eiro.

Grantu programmu “Atspēriens” īsteno Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar Altum.

Mazā biznesa dienas pasākumus atbalsta: Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, Eiropas Komisijas Pārstāvniecība Latvijā, “SEB Banka”, “Attīstības finanšu institūcijas Altum”, informatīvi atbalsta Latvijas Pašvaldību savienība, ziņu aģentūra “LETA”, “Latvijas Avīze” un “Dienas Bizness”.

0 Patīk
1498 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts