Šodien, 15.aprīlī plkst. 9:00 notiks Rīgas pilsētas būvvaldes padomes sēde. Padomes sēdes darba kārtībā iekļauti četri attīstības priekšlikumi, astoņi pieteikumi nekustamā īpašuma veidošanai, divu detālplānojumu 1.redakcijas un citi jautājumi. Visi interesenti var sekot Rīgas pilsētas būvvaldes padomes sēdēm video tiešraidē Rīgas pilsētas būvvaldes mājas lapāwww.rpbv.lv .

Rīgas pilsētas būvvaldes padome lems par iespēju izsniegt plānošanas un arhitektūras uzdevumu rūpniecības preču veikala un biroju ēkas jaunbūvei Pūces ielā 14, viesnīcas „Radi un draugi” rekonstrukcijai Mārstaļu ielā 3, dzīvojamās ēkas rekonstrukcijai Palīdzības ielā 6, kā arī autostāvvietas izveidei Katrīnas dambī.

Izskatīšanai Padomē iesniegts mets piecu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju jaunbūvēm Zaļenieku ielā 21a. Darba kārtībā iekļauta arī divu detālplānojumu redakciju izskatīšana, kas izstrādāti zemes gabaliem Ūnijas ielā 58a, Ūnijas ielā 60 un tam pieguļošajai redakcijai, un zemes gabaliem Līduma ielā, Gaiļezera ielā, Hipokrāta ielā un tiem pieguļošajai ūdens teritorijai.

Plašāka informācija par rītdienas Rīgas pilsētas būvvaldes padomes sēdes darba kārtību pieejama internetā Rīgas pilsētas būvvaldes mājas lapā www.rpbv.lv  sadaļā „Būvvaldes padomes sēdes”. Mājas lapā ir pieejami arī Būvvaldes padomes iepriekšējo sēžu lēmumi un video ieraksti.

Rīgas pilsētas būvvaldes
Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

0 Patīk
1400 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts