Darbu uzsākusi atjaunota, uzņēmējiem paredzēta mājas lapa www.investinriga.com

Informējam, ka darbu uzsākusi atjaunota, uzņēmējiem paredzēta mājas lapa www.investinriga.com.

Mājas lapā trīs valodās iespējams iepazīties ar uzņēmējdarbības aktualitātēm Rīgas pilsētā, piemēram, Rīgas domes un SWEDBANK kopīgi īstenoto grantu programmu „Atspēriens”, Rīgas un partneru kopīgo reprezentāciju starptautiskajā investīciju izstādē – forumā MIPIM 2013 un citām aktivitātēm, kā arī aktuālo statistisko informāciju.

Atsaucoties uz uzņēmēju un iedzīvotāju vēlmēm zināt vairāk par uzņēmējdarbības attīstību un iespējam Rīgā ir plānots , ka reizi ceturksnī ekonomikas jomas eksperti sniegs ieskatu par aktuālajām ekonomikas tendencēm pilsētā un tiks publiskota informācija par Rīgas ekonomikai nozīmīgiem pasākumiem. Visa publiskotā informācija regulāri tiks atjaunota latviešu, angļu un krievu valodās.

Tāpat mājas lapā ir ieviests jauninājums – iespēja nepastarpināti uzdot jautājumus atbilstošajiem Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta speciālistiem.

Mājas lapas atjaunotā versija ir izveidota uz platformas, kas ļauj to ērti lietot ar tālruņa starpniecību.

Viena no Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta funkcijām ir pilsētas ekonomikas konkurētspējas veicināšana, kas tiek īstenota realizējot plašu aktivitāšu klāstu, tajā skaitā organizējot starptautiskus biznesa forumus, uzņēmēju kontaktu biržas, administrējot grantu programmu jaunajiem uzņēmējiem, kā arī sniedzot informatīvo atbalstu par uzņēmējdarbības vidi.

0 Patīk
1731 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts