Dibināta Latvijas Starptautisko biznesa pakalpojumu centru nozares asociācija (ABSL Latvia)

18.aprīlī  Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments piedalījās Latvijas Starptautisko biznesa pakalpojumu centru nozares asociācijas (ABSL Latvia) dibināšanas pasākumā, kur kopā ar Ekonomikas ministru, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvjiem sveicām jaunizveidoto asociāciju.

Atgādinām, ka pirms gada, 26.aprīlī, svinīgā pasākumā biznesa centrā Place Eleven tika parakstīts sadarbības memorands par starptautisko biznesa pakalpojumu centru (SBPC) attīstību Rīgā. Šis memorands paredzēja mērķtiecīgu valsts institūciju, galvaspilsētas un privātā sektora sadarbību SBPC sektora attīstībā, izaugsmē, un jaunu darba vietu izveidē, paredzot līdz 2020.gadam izveidot 10 000 jaunu darba vietu. Papildu info. https://www.rdpad.lv/2018/04/

Gads ir paskrējis nemanot un jau šobrīd ir redzami šīs vienošanās augļi. Rīgas pilsēta ir ieguvusi starptautisku apbalvojumu SPBC sektorā, tiekot atzīta kā Gada uzlecošā pilsēta Centrālajā un Austrumeiropā (Emerging city of the year in CEE). Pagājušajā gadā savu darbību Rīgā uzsāka ASV uzņēmums Cognizant un Austrijas uzņēmums CCC, savukārt vairāki jau Rīgā pārstāvētie sektora uzņēmumi būtiski paplašinājās, kas uzsver Rīgas pievilcību starptautiskās konkurētspējas kontekstā.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir izveidojis veiksmīgu sadarbību ar SBPC ekosistēmas dalībniekiem, kopā esam piedalījušies vairākās sektora konferencēs, veikuši pētījumus un plānojuši turpmāko attīstību. Kā vienu no perspektīvām starptautisko biznesa pakalpojumu centru attīstības vietām mēs joprojām redzam Skanstes apkaimi, turpina augt un attīstīties arī VEF apkaime un Daugavas kreisais krasts. Esam pārliecināti, ka starptautiskais bizness novērtēs Rīgas piedāvātās iespējas arī turpmāk.

0 Patīk
1205 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts