Grantu programma “Atspēriens”  aicina uz publisku ideju vērtēšanas pasākumu

Grantu programma “Atspēriens” ir noskaidrojusi desmit 2020. gada finālistus un aicina sekot publiskai ideju vērtēšanai tiešsaistē. Finālistu idejas vērtēs – Alīna Mežciema – SIA “Latvijas Mobilais Telefons” jauno attīstības virzienu nodaļas vadītāja, Renāte Strazdiņa – uzņēmuma SIA “Microsoft Latvia”’ vadītāja, Gerhard Erasmus – “Apex Alliance Hotel Management” izpilddirektors, Jānis Ošlejs – “Primekss Group” vadītājs un Valdis Melderis – radio, TV raidījumu un pasākumu vadītājs.

Konkursa ideju vērtēšanas pasākumu aicinām skatīties tiešsaistē šī gada 17. jūlijā no plkst. 14:00 līdz 17:00 grantu programmas “Atspēriens” un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Facebook kontos. (Vērtēšanas pasākumu varēs noskatīties arī ierakstā Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta “YouTube” kontā.)

Grantu programmas “Atspēriens” finālisti šogad ir:

SIA “Aptolux” – modulārie gaismas paneļi;

SIA “BeeSage” – attālināta bišu stropu uzraudzības sistēma;

SIA “ROBOEATZ” – robotizēts ātrās ēdināšanas restorāns;

SIA “getUgo” – transporta iekārtu attālinātas vadības platforma;

SIA “Dont Panic” – automatizēts roku dezinfekcijas stends;

SIA “Loranet” – lietu interneta tīkla izbūve dažādu skaitītāju attālinātai nolasīšanai;

SIA “BIMSynch” – papildinātās realitātes risinājums būvniecībā;

SIA “RockTerms” – vizualizācijas rīks viegli uztveramu lietošanas noteikumu un citu juridisku dokumentu izstrādei;

SIA “Xtimer” – sprinta laika mērīšanas sistēma sporta treniņu vajadzībām;

SIA “Contra Brewing Co” – kegu aprites sistēma.

Vienai idejai tiks piešķirti līdz 25 000 EUR lieli granti, kopumā atbalstot 3 inovatīvas idejas.

Sākot ar 2019. gadu grantu programmas “Atspēriens” konkurss tiek organizēts vienu reizi gadā, atbalstot jaunus un radošus uzņēmumus, kas attīsta tehnoloģijās vai zināšanās balstītus tehniskos risinājumus. Konkurss ir paredzēts uzņēmumiem, kas pieteikšanās dienā nav vecāki par 5 gadiem. Kopējais grantu apjoms “Atspēriens” konkursā 2020. gadā ir 75 000 EUR.

Rīgas dome kopš 2009. gada īsteno grantu programmu “Atspēriens“, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, kā arī sekmēt jaunas uzņēmējdarbības un uzņēmēju produktu popularitāti. Kopš 2009. gada “Atspērienam” pieteikušies teju 1800 dalībnieki, no kuriem 163 arī saņēmuši atbalstu.

Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

“Atspēriens” aktualitātēm sekot līdzi var interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma “Atspēriens”).

0 Patīk
471 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts