Grantu programmā “Atspēriens” pavasara konkursā saņemti 65 pieteikumi

2017. gada 6.aprīlī noslēdzās pieteikumu iesniegšana Rīgas domes un Swedbank rīkotajā grantu programmas „Atspēriens” konkursā. Šajā konkursā kopā saņemti 65 pieteikumi. Iesniegtos projektus plānots izvērtēt aptuveni mēneša laikā un rezultātu paziņošana plānota līdz 2017.gada maija vidum.

Viens granta pretendents no “Atspēriena” var saņemt līdz 15 000 eiro lielu atbalstu. Pie atbalstāmajām izmaksām tiek pieskaitīta telpu īre, ražošanas iekārtu iegāde, jurista, grāmatveža un tamlīdzīgi ārpakalpojumi, mājas lapas izstrāde, prototipu izgatavošanas izmaksas un citas.

Lai uzvarētu konkursā, uzņēmējdarbības idejai jābūt inovatīvai un dzīvotspējīgai ilgtermiņā. Papildus punktus vērtēšanā iespējams iegūt, ja tai piemīt augsta konkurētspēja, tiek izmantots kāds unikāls tehnoloģisks risinājums, tai ir lielas eksporta iespējas un tā atbilst kādai no Rīgas prioritārajām nozarēm (transports un uzglabāšana, tūrisms un ar to saistītās nozares, ražošana (jo īpaši: datoru, elektronisko un optisko iekārtu, metālizstrādājumu, koksnes, koka un korķa izstrādājumu, pārtikas un dzērienu ražošana), informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, būvniecība.

Kopš 2009. gada “Atspērienam” pieteikušies vairāk kā 1500 dalībnieki, no kuriem 139 saņēmuši atbalstu. To vidū ir tādi populāri uzņēmumi kā  SIA „HEBE” (www.hebe.lv), Latvijā izstrādātas audio sistēmas ražotāji SIA „Certes Technologies” (www.certestechnology.com), IDX Shoes kedu dizainēšanas, ražošanas un tirgošanas platforma SIA „Custom Shoes Web” (www.idxshoes.com), digitālā aģentūra, kas specializējas papildinātās realitātes izstrādē SIA „Overly” (overly.lv), tīmekļa platforma atgriezeniskās saites vadībai skolās SIA „Edurio”(www.edurio.com) un citi.

Ar konkursa nolikumu un detalizētu informāciju par grantu programmu iespējams iepazīties mājas lapā: www.atsperiens.lv.

Papildu informācijai:

Mārtiņš Lācis,Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs

Tālr. 67012874

E-pasts: martins.lacis@riga.lv

Elīna Zvirbule,„Swedbank” AS

Finanšu institūta eksperte

Tālr.: 67444435

E-pasts: elina.zvirbule@swedbank.lv

0 Patīk
1494 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts