Iedzīvotāji aicināti aktīvi izteikt viedokli par Torņakalna attīstību

Līdz šī gada 21.decembrim Pilsētas attīstības departaments aicina iedzīvotājus piedalīties speciāli izveidotajā aptaujā par Administratīvā centra Torņakalna teritorijas turpmāko attīstību. Aptauja pieejama Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, visos Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros, kā arī mājas lapā www.rdpad.lv . Savukārt līdz 30.decembrim tiek gaidīts iedzīvotāju viedoklis par būvniecības ieceri „Rīgas brīvostas savienojums ar Via Baltica dienvidu ievadu Rīgā”.

Iedzīvotāju aptauja par Torņakalna teritorijas turpmāko attīstību notiek Administratīvā centra Torņakalnā detālplānojuma 1.redakcijas ietvaros. Detālplānojuma materiāli līdz 21.12.2009. apskatāmi:

  • Rīgas domē, 3.stāvā, Rātslaukumā 1,
  • Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4,
  • Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas vestibilā, Eduarda Smiļģa ielā 46,
  • pie Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja, Uzvaras bulvārī 2/4,
  • internetā: www.rdpad.lv , sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Savukārt būvniecības iecere „Rīgas brīvostas savienojums ar Via Baltica dienvidu ievadu Rīgā posmā no Raņķa dambja, Vienības gatves, Buru ielas līdz Mūkusalas ielai”  informatīvie materiāli līdz 30.12.2009. apskatāmi:

  • Rīgas domes, 3.stāvā, Rātslaukumā 1,
  • Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā, Ed.Smiļģa ielā 46,
  • Rīgas Centrālās bibliotēkas Torņakalna filiālbibliotēkā Indriķa ielā 8a,
  • interneta mājas lapā www.rdpad.lv, sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Rakstiskas atsauksmes un aptaujas lapas par Administratīvā centra detālplānojumu iesniedzamas vai sūtāmas pa pastu līdz 21.decembrim, bet par Rīgas brīvostas savienojumu ar Via Baltica – līdz 30.decembrim. Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, 1.stāvā, tālr.67105457, visos Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros vai elektroniski aizpildāmas un nosūtāmas portālā www.riga.lv, sadaļā „e-pakalpojumi”.
Vairāk informācijas un sabiedrisko apspriešanu vizuālie materiāli pieejami Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā ”Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa

0 Patīk
1123 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts