Vakar, š.g. 10.decembrī, Rīgas pilsētas būvvaldes padomes sēdē izskatīja piecus attīstības priekšlikumus, četrus pieteikumus nekustamā īpašuma veidošanai, detālplānojuma redakciju, divus būvprojektus un lēma par citiem jautājumiem.

Rīgas pilsētas būvvaldes padome atbalstījusi ieceri un nolēmusi izsniegt plānošanas un arhitektūras uzdevumu ēkas rekonstrukcijai Kurzemes prospektā 1a, kur paredzēts izvietot Rimi hipermārketu, biroja ēkas ar noliktavu jaunbūvei Lašu ielā, kā arī īslaicīgas lietošanas autostāvvietai Tallinas ielā 46. No jauna inženierplānošanas nosacījumi tiks izsniegti K.Ulmaņa gatves un lidostas „Rīga” pievedceļa (P133) šķērsojuma rekonstrukcijai K.Ulmaņa gatves posmā no Lielirbes ielas līdz Gramzdas ielai. Automašīnu stāvlaukuma ierīkošanai Zentenes ielā piemērota publiskās apspriešanas procedūra, jo autostāvvietu paredzēts ierīkot  daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmā.

Padome atbalstījusi iesniegto rekonstrukcijas priekšlikumu divām mazstāvu dzīvojamām mājām un pārvietotai koka ēkai Ogļu ielā 4. Nolemts pagarināt rindu ēkas jaunbūves projekta Vecāķu prospektā akcepta derīguma termiņu.

Izskatīta detālplānojuma 1. redakcija teritorijai starp Pērnavas ielu, Strenču ielu un dzelzceļa loku, atbalstīta tā nodošana sabiedriskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai. Nolemts izsniegt trīs darba uzdevumus zemes ierīcības projektu izstrādei, izskatīti jautājumi par plānošanas un arhitektūras uzdevumu pagarināšanu, tostarp Ķīpsalas ziemeļu daļas ielu rekonstrukcijai,  Tvaikoņu ielas rekonstrukcijai un tilta pār Zunda kanālu izbūvei,  kā arī izskatīti citi jautājumi.

Pilna informācija par visiem Rīgas pilsētas būvvaldes padomes sēdē pieņemtajiem lēmumiem un sēžu video ieraksti pieejami pilsētas būvvaldes mājas lapā www.rpbv.lv sadaļā  „Būvvaldes padomes sēdes”.

Rīgas pilsētas būvvaldes
Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

0 Patīk
1402 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts