10.maijā Rīgā, Kronvalda parkā pie Kongresu nama notiks “Vakanču gadatirgus”- jeb vieta, kur satikties darba devējiem ar darba meklētājiem, lai vienotos par iespējamo sadarbību. Vakanču gadatirgū Rīgā piedalīsies ap 50 darba devēju, darba meklētājiem tiks piedāvātas vairāk nekā 1000 vakances.

Darba devēji apmeklētājus informēs par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veiks pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem uz brīvajām darbavietām, lai atrastu piemērotus darbiniekus.

Tāpat darba devēji apmeklētājus varēs iepazīstināt ar savu uzņēmumu, uzņēmēju prezentācijām vakanču gadatirgos būs paredzēta atsevišķa telpa.

Vakanču gadatirgū interesenti varēs uzzināt arī par NVA sniegtajiem pakalpojumiem: par apmācību un nodarbinātības iespējām, par pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī saņemt karjeras konsultācijas un informāciju, kā meklēt darbu plašākajā CV un brīvo darbavietu datu bāzē Latvijā – NVA CV/Vakanču portālā.

Bet Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla «EURES» speciālisti informēs par izglītības un darba iespējām, kā arī dzīves apstākļiem Eiropas valstīs.

0 Patīk
1504 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts