Vakar Rātsnamā Igaunijas Republikas prezidenta valsts vizītes ietvaros uzņēmēji tikās ar Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pārstāvjiem.

Dažādu nozaru augsta līmeņa vadītāji no kaimiņvalsts tika iepazīstināti ar Rīgas sociālekonomiskajiem rādītājiem, plānošanas dokumentiem un attīstības perspektīvām. Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Investīciju nodaļas vadītāja Evija Segleniece iepazīstināja uzņēmējus ar pašvaldības nodrošināto atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanā un aktivitātēm investīciju piesaistē, kā arī prezentācija lielākos plānotos attīstības projektus pilsētā.

Igaunijas uzņēmēju delegācijai interesēja pašvaldības iespējas nodrošināt infrastruktūru, pilsētas plānošanas un attīstības perspektīvas, kā arī iespējas realizēt investīciju projektus uz publiskās privātās partnerības principa.

„Jau šobrīd investīcijas, kas ieplūst no Igaunijas un tiek uzkrātas uzņēmumu pamatkapitālā ir vairāk kā 150 000 000 Ls, kas liecina, ka Rīga un Latvija ir pievilcīgs investīciju galamērķis. Igaunija ir svarīgs eksporta tirgus tādām Rīgas prioritārajām nozarēm kā informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, metālapstrāde, elektronika un elektrotehnika. Mērķtiecīgi informējot gan Rīgas, gan Igaunijas uzņēmējus par jaunām biznesa perspektīvām ir iespējams panākt ciešāku sadarbību un palielināt investīciju apjomu” uzskata Evija Segleniece.

0 Patīk
1293 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts