Ir notikusi sabiedriskās apspriešanas sapulce par Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojumu un tajā veicamajiem grozījumiem

Trešdien, š.g. 3.septembrī, Rātsnama Sēžu zālē notika „Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu” grafiskās daļas grozījumu sabiedriskās apspriešanas pirmā posma sanāksme. Uz sapulci ieradās 16 iedzīvotāji un dažādu biedrību pārstāvji.

Vēl līdz šā gada 10.septembrim visi interesenti tiek aicināti iesniegt rakstiskus priekšlikumus Rātsnamā, 1.stāva vestibilā, vai Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Pilsētplānošanas pārvaldē.

Sapulces laikā savus viedokli izteica un iesniedza ierosinājumus kopsabiedrības „Grostona”  pārstāvji par zonējuma maiņu, ielu sarkano līniju koriģēšanu un plānoto ielu izbūvi Grostonas, J. Dāliņa un Dikmaņa ielu rajonā.

Sabiedriskās apspriešanas laikā Pilsētas attīstības departamentā saņemti 8 ierosinājumi, bet vēl pirms grozījumu apspriešanas uzsākšanas tika saņemti 85 priekšlikumi, kuri arī tiek izvērtēti.

Vēl līdz š.g. 10.septembrim interesenti ar Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojumu un tajā veicamajiem grozījumiem, Rīgas teritorijas plānojumu 2006. – 2018.gadam, Rīgas attīstības programmu 2006.-2012.gadam var iepazīties Rīgas domē, 1.stāva vestibilā, Rātslaukumā 1, darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00. Savus priekšlikumus grozījumu izstrādei iespējams ievietot atbilstošā kastītē pie plānojuma materiālu stendiem. Sabiedriskās apspriešanas laikā informācija pieejama arī Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta interneta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas” un https://www.rdpad.lv/rvc.

Pēc sabiedriskās apspriešanas pirmā posma noslēguma tiks izstrādāta Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānotā  (atļautā) izmantošana, apbūves veidošanas pamatnosacījumi, detalizētā teritorijas plānotā (atļautā) izmantošana un  kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanas un attīstības plāns ar grozījumiem pirmā redakcija, ar kuru interesenti varēs iepazīties un, ja nepieciešams, sniegt priekšlikumus sabiedriskās apspriešanas otrajā posmā.

 

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1127 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts