Izsaki viedokli par drošību

Vēl līdz 15.maijam Kurzemes priekšpilsētas apkaimju iedzīvotājiem ir iespēja izteikt viedokli par drošības izjūtu. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirknis un Pilsētas attīstības departaments aicina Buļļu, Daugavgrīvas, Bolderājas, Kleistu, Spilves, Voleru, Iļģuciema, Dzirciema, Ķīpsalas, Imantas, Zasulauka un Āgenskalna iedzīvotājus atsaukties un paust savu viedokli par drošības vai nedrošības izjūtu savā tuvākajā apkārtnē un iemesliem, kas to izraisa. Elektroniski anketu iespējams aizpildīt Pilsētas attīstības departamenta mājas lapās www.rdpad.lv un www.apkaimes.lv.

Aptaujas mērķis noskaidrot, kā savā apkaimē jūtas iedzīvotāji, kādi noziedzīgi nodarījumi, pārkāpumi viņus uztrauc visvairāk. Apzināt vietas, kur cilvēki jūtas visnedrošāk un izzināt nedrošuma izjūtas cēloņus. Anketu rezultāti tiks apkopoti un izanalizēti, lai noteiktu to jautājumu un problēmu loku, kas visvairāk satrauc iedzīvotājus. Ar šo anketu rezultātiem tiks iepazīstināta pašvaldība un apkaimju iedzīvotāji, kā arī citi sadarbības partneri, lai kopīgiem spēkiem rastu iespējamos risinājumus, drošākas un mierīgākas vides sakārtošanā.

Iedzīvotāju anketēšana notiek Eiropas komisijas finansēta projekta „Uz sabiedrību vērsts policijas darbs Latvijā” ietvaros un Pilsētas attīstības departaments informatīvi atbalsta šo Valsts policijas projektu.

Anketu latviešu valodā var aizpildīt šeit

Anketa krievu valodā pieejama šeit

 

Marija Ābeltiņa
Rīgas domes
Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja

0 Patīk
1346 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts