Izveidots reklāmas nodevu kalkulators

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā www.rdpad.lv ir pieejams jauns e-pakalpojums – reklāmas nodevu kalkulators. Tas ļauj aprēķināt iespējamo reklāmas nodevas lielumu, ņemot vērā reklāmas laukumu, atrašanos vietu pilsētā, tematiku, izvietošanas laiku un reklāmu skaitu.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora pienākumu izpildītājs Gvido Princis: „Jaunais e-pakalpojums turpina jau iepriekš uzsākto darbu informācijas pieejamības uzlabošanas jomā. Šobrīd jebkurš interesents Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā var atrast informāciju arī par publiskām apspriešanām, būvniecības iecerēm, akceptētiem būvprojektiem un izsniegtām būvatļaujām.”

Reklāmas nodevu kalkulators paredzēts kā informatīvs līdzeklis reklāmdevējiem savu finansiālo ieguldījumu plānošanā. Plašāku informāciju var iegūt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Pilsētvides dizaina nodaļā.

Paredzēts, ka tuvākajā laikā tiks izveidots arī detalplānojumu meklētājs, kurā būs atspoguļota detālplānojumu izstrādes gaita un sabiedrisko apspriešanu rezultāti.

Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā ww.rdpad.lv ir pieejami šādi e-pakalpojumi: reklāmas izkārtnes saskaņošana, izziņas sagatavošana par zemes gabalu perspektīvo izmantošanu atbilstoši Rīgas attīstības plānam 2006. – 2018.g., kā arī publisko apspriešanu meklētājs, būvniecības ieceru meklētājs, būvprojektu meklētājs, būvatļauju meklētājs, būvnodevas rēķināšanas kalkulators un reklāmas nodevu kalkulators.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
3858 Skatīts

2 komentāri

  • Velga2016. gada 19. decembris plkst. 14:01

    Dīvains jums tas informācijas pasniegšanas veids. Rakstu no lapas, kurai virsrakstā ir “Izveidots reklāmas nodevu kalkulators”. Toties nav NEVIENAS norādes vai linka, kur to kalkulatoru meklēt 😀 😀 😀

    https://www.rdpad.lv/izveidots-reklamas-nodevu-kalkulators/

    • RDPAD2017. gada 27. janvāris plkst. 11:39

      Labdien! Šis kalkulators ir pieejams Rīgas pilsētas būvvaldes mājas lapā – http://www.rpbv.lv/e-pakalpojumi.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts