Līdz šī gada 10.aprīlim plkst.17:00 jaunie uzņēmēji aicināti iesniegt savus konkursa pieteikumus grantu programmas “Atspēriens” ietvaros. Pieteikumi iesniedzami Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, 413. kabinetā.

Konkursam var pieteikties privātpersonas, kuras apņemas uzsākt un veikt komercdarbību Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā, vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā un ar komercdarbību nodarbojas ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Galvenokārt vērtēta tiks biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspēja un oriģinalitāte. Kā prioritārie uzņēmējdarbības virzieni ir noteikti transports, tūrisms, ražošana (jo īpaši: biotehnoloģija, ķīmija un farmācija, elektronikas un elektrotehnikas ražošana, metālizstrādājumu ražošana) informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, profesionālie un zinātniski tehniskie pakalpojumi, izglītība.

Vienas biznesa idejas atbalstam būs iespēja saņemt līdz 8000 latu.

Konkursa nolikums, veidlapas un citi saistītie dokumenti pieejami www.atsperiens.lv sadaļā „Saistītie dokumenti”. Aicinām sekot līdzi „Atspēriena” jaunumiem arī twitter kontā – @Atsperiens.

Septīto grantu programmas “Atspēriens” konkursu nodrošina Rīgas dome sadarbībā ar AS Swedbank, administrē – Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Papildu informācija: Uzņēmējdarbības veicināšanas projektu vadītās Mārtiņš Pakalniņš, tālr. 67012874 e-pasts: martins.pakalnins@riga.lv

0 Patīk
1250 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts