Jaunie uzņēmēji aicināti uz semināriem par pieteikšanos grantu programmai „ATSPĒRIENS”

Lai informētu par iespējām attīstīt jaunas biznesa idejas Rīgā, Swedbank Business Network un Rīgas dome aicina jaunos uzņēmējus uz bezmaksas semināru „Kā pieteikties grantu programmai “ATSPĒRIENS”?”, kas notiks trešdien, 2016.gada 28.septembrī plkst.18.00 Swedbank Centrālajā ēkā, 2.stāva hallē, Balasta dambī 15, Rīgā.

Seminārā grantu programmas „ATSPĒRIENS” eksperti informēs par aktualitātēm konkursa norisē, kā arī stāstīs par jauno uzņēmējdarbības idejas sagatavošanai un attīstībai pieejamo atbalstu Rīgā. Semināra laikā būs iespēja uzdot jautājumus par konkursa nolikumu, līdzšinējo grantu programmas īstenošanas pieredzi, kā arī citām tēmām. Būs iespēja izzināt praktiskus jautājumos par pieteikšanos un veidlapu aizpildīšanu, tādejādi palielinot kvalitatīvu pieteikumu apjomu un grantu pretendentu iespējas.

Savukārt 2016.gada 5.oktobrī plkst.18.00 jaunie uzņēmēji aicināti uz bezmaksas semināru par finanšu plūsmas plānošanu. Tas notiks Swedbank Centrālajā ēkā, 2.stāva hallē, Balasta dambī 15, Rīgā. Seminārā jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja uzzināt kā plānot apgrozījumu un modelēt nākotnes finanšu situāciju, kā arī aprēķināt produkta vai pakalpojuma pašizmaksu.

Bet 2016.gada 12.oktobrī plkst.18.00 Swedbank Centrālajā ēkā, 25. stāva kafejnīcā, Balasta dambī 15, Rīgā notiks “ATSPĒRIENS“ mentoru kluba pasākums, kurā grantu programmas “ATSPĒRIENS” laureāts, uzņēmuma “REMIX GROUP” valdes priekšsēdētājs Andžejs Grauds dalīsies pieredzē ar gūtajām atziņām biznesa izveidošanā un attīstīšanā, kā arī pastāstīs par izaicinājumiem, sasniegumiem un pieļautajām kļūdām. Uzņēmuma struktūrvienība Privātā mūzikas skola “ANDŽEJA GRAUDA BUNGU SKOLA” ir Izglītības kvalitātes valsts dienesta reģistrēta izglītības iestāde, kuras galvenā pamatdarbība ir mūzikas sitaminstrumentu apmācība dažādos vecuma un spēles līmeņos, tās dibinātāji ir pieredzējuši profesionāļi uzņēmējdarbībā un mūzikā, un grantu programmas “ATSPĒRIENS” atbalstu saņēma 2013.gadā.

Pieteikties semināriem līdz to sākumam iespējams mājas lapā www.businessnetwork.lv: https://businessnetwork.lv/registracija-seminaram vai arī nosūtot e-pastu uz adresi atsperiens@riga.lv.

Dalībnieku ērtībai tiks nodrošināta bezmaksas autostāvvieta.

Pirms ierašanās uz semināru aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu mājas lapā www.atsperiens.lv sadaļā „Saistītie dokumenti” un www.businessnetwork.lv.

Par pieteikšanos “ATSPĒRIENAM”

Grantu programmai “ATSPĒRIENS,” atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Grantu programmas  pieteikumus vērtē atbilstoši iepriekš izstrādātiem kritērijiem – galvenokārt pēc inovitātes, biznesa idejas ilgtermiņa, dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kā prioritārie grantu programmas “ATSPĒRIENS” virzieni noteikti transports un uzglabāšana, tūrisms un ar to saistītās nozares, ražošana (jo īpaši: datoru, elektronisko un optisko iekārtu ražošana, metālizstrādājumu ražošana, koksnes, koka un korķa izstrādājumu ražošana, pārtikas produktu un dzērienu ražošana), informācijas un komunikācijas tehnoloģijas un būvniecība.

Uzņēmēji, kuru sagatavotie pieteikumi iegūs augstāko novērtējumu, saņems piedāvājumu slēgt līgumu par līdzfinansējuma piešķiršanu. Grantu programma “ATSPĒRIENS” (līdz 80% apmērā) atbalsta jauno komersantu izdevumus, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības vai juridisko pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību, mārketinga materiālu izveidi, telpu īri un labiekārtošanas izmaksām u.tml. Vienam uzņēmumam pieejamā granta maksimālais apjoms ir līdz 15 000 eiro.

Uzņēmēji aicināti iesniegt pieteikumus grantu programmai “ATSPĒRIENS” līdz šī gada 24.oktobrim plkst.12.00, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, LV-1050, 308. kabinetā. Informācija par grantu programmu un ar to saistītajām aktivitātēm pieejama: www.atsperiens.lv, kur sadaļā „Saistītie dokumenti” iespējams lejupielādēt konkursa nolikumu un pieteikuma veidlapas.

Grantu programmas „ATSPĒRIENS” aktualitātēm iespējams sekot līdzi arī sociālajā vietnē Twitter – (@Atsperiens) un Facebook.

0 Patīk
1855 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts