Kišiņevas mērs ar delegāciju viesojās Rīgas pilsētas būvvaldē un Pilsētas attīstības departamentā

Šodien, 2.jūlijā Moldovas galvaspilsētas Kišiņevas mērs Dorins Čitoaks, domes priekšsēdētājs Genādijs Dumanskis, ANO Attīstības programmas Moldāvijas pārstāvis Genādijs Ivaščenko un Kišiņevas domes deputātu frakciju pārstāvji apmeklēja Rīgas pilsētas būvvaldi un Pilsētas attīstības departamentu.

Tikšanās laikā Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Andis Cinis iepazīstināja viesus ar kārtību kādā Rīgas pilsētā tiek sasaskaņoti būvprojekti un izsniegta būvatļauja darbu uzsākšanai, kā arī būvvaldes rīcību patvaļīgās būvniecības gadījumos. Savukārt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Gvido Princis skaidroja Rīgas teritorijas plānojuma būtību, kādos gadījumos tiek izstrādāts detaļplānojums, kā arī lokālplāna nozīmi jaunā plānošanas likuma izpratnē. Sarunas laikā tika skaidrotas Rīgas pilsētas būvvaldes un Pilsētas attīstības departamenta funkcijas un ieguvumi, atdalot Rīgas pilsētas plānošanas procesus no būvniecības procesa pārraudzības.

Kišiņevas delegācijas vizīte notiek ANO Attīstības programmas mācību programmas gaitā ar Latvijas Pašvaldību Savienības un Rīgas domes atbalstu, lai apmainītos pieredzē ar Rīgas domes speciālistiem par izglītības, sociālajiem, komunālās saimniecības, drošības, transporta un finanšu plānošanas jautājumiem.

Rīgas pilsētas būvvaldes
Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

0 Patīk
1229 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts