Konference “Veselīgs rīdzinieks – veselā Rīgā”

Sabiedrības veselība un labklājība ir sociālekonomiskās un fiziskās vides, kā arī iedzīvotāju spējas izdarīt veselīgu izvēli un viņu dzīves apstākļu izpausme.

Ir zināms, ka sabiedrības veselību neveido vienīgi veselības nozares darba rezultāti – efektīva pieeja veselības pilnveidošanā prasa, lai visi sabiedrības sektori būtu atbildīgi par savu realizēto programmu ietekmi uz veselību un iesaistīti starpsektorālā darbā sabiedrības veselības veicināšanā.

Kopš 2012.gada 15.maija ir apstiprināta Rīgas pilsētas pašvaldības Sabiedrības veselības stratēģija „Veselīgs rīdzinieks – veselā Rīga” 2012. – 2021.gadam, izstrādāta stratēģijas programma un rīcības plāns, kā arī izveidota Rīgas pilsētas pašvaldības Veselības padome, kura koordinē un realizē starpsektorālo sadarbību sabiedrības veselības jomā pilsētā.

Nepilna gada laikā ir izveidojies veiksmīgs starpinstitūciju dialogs, attīstās motivējoša sadarbība starp pašvaldības institūcijām, nevalstiskajām organizācijām un iedzīvotāju grupām. Tā ir iespēja realizēt Pasaules Veselības Organizācijas 2006.gadā definēto principu „Veselība visās politikās” pilsētas pašvaldības līmenī.

Lai aktualizētu sabiedrības veselības nozīmi cilvēkresursu stiprināšanā kā ekonomiskās attīstības pamatu Rīgas pilsētas pašvaldībā, kā arī, lai arī informētu speciālistus un iedzīvotājus par sabiedrības veselībā iesaistīto sektoru īstenotajām programmām, pasākumiem un aktivitātēm, Rīgas pilsētas pašvaldības Veselības padome šī gada 19.aprīlī no plkst. 9.30 – 15.20 Rīgas Kongresu nama Lielajā zālē aicina uz konferenci “Veselīgs rīdzinieks – veselā Rīgā. Sabiedrības veselība Rīgas pilsētā.”.

Pieteikšanās: savu dalību Konferencei lūdzam pieteikt līdz 12.aprīlim pa tālr.67181859 vai e-pastu: baiba.repsa@riga.lv

Dienas kārtība

0 Patīk
1630 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts