Noskaidroti grantu programmas “Atspēriens” rudens konkursa finālisti

Rīgas domes grantu programmā “Atspēriens” ir noteikti 10 finālisti, kuriem būs iespēja izveidot sava produkta vai pakalpojuma reklāmas video, lai oktobra beigās tos nodotu publiskam sabiedrības balsojumam un cīnītos par konkursa balvu – grantu līdz 12 tūkstošiem eiro apmērā.

Par “Atspēriens” šīs sezonas 10 finālistiem ir izraudzīti SIA “Robo Hub”, SIA “Panonia Group”, SIA “Tribaso”, SIA “Monetization Solutions, “EHO – Monitoringa sistēma zirgu izjādēm un treniņiem”, SIA “Positive Company”, SIA “Sportlex”, SIA “Simple Way Engineering”, SIA “CastPrint” un SIA “Velovieta”.

Finālistu biznesa ideju video prezentācijas tiks nodotas publiskam balsojumam laika posmā no 30. oktobra līdz 13. novembrim. Balsot varēs vienu reizi dienā, izmantojot vienu no sociālo tīklu Facebook vai Draugiem.lv kontiem. Sabiedrības balsojumā tiks noskaidroti tie uzvarētāji, kas grantos katrs saņems līdz pat 12 tūkstošiem eiro.

Pretendentiem, kuru idejas nav tikušas finālā, ir iespēja saņemt žūrijas ekspertu vērtējumu un komentārus, rakstot uz e-pasta adresi: atsperiens@riga.lv .
Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju “Altum”. “Atspēriens” aktualitātēm ir iespējams sekot līdzi interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma “Atspēriens”).

Papildinformācija:
Rīgas dome kopš 2009. gada īsteno grantu programmu “Atspēriens“, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā. Programmas ietvaros piešķirtais atbalsts palīdz uzņēmējam izveidot infrastruktūru veiksmīgas komercdarbības uzsākšanai. Kopumā no 2009. gada grantu programmā “Atspēriens” atbalstītas 145 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu vairāk nekā 1 200 000 eiro apmērā.

Kontaktinformācija:
Mārtiņš Lācis
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes
Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs
Tālr. 67012874
E-pasts: martins.lacis@riga.lv

Sandra Eglīte
Altum sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr. 67774244, 26577810,
sandra.eglite@altum.lv
www.altum.lv www.facebook.com/altumLV
Twitter: @AltumLV

0 Patīk
1871 Skatīts

2 komentāri

  • Ilze2017. gada 14. oktobris plkst. 17:02

    Kur var redzēt projektus un balsot par tiem? Nekādi nespēju tos atrast 🙁

    • RDPAD2017. gada 16. oktobris plkst. 11:21

      Pretendentu video varēs apskatīt un balsot par tiem no 30. oktobra – vietnē http://www.atsperiens.lv.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts