Noslēgts līgums par Ziedoņdārza un Grīziņkalna parka teritoriju sakārtošanu

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments šonedēļ noslēdzis līgumu ar SIA „Tilts” par Grīziņkalna parka un Ziedoņdārza sakārtošanu, kas paredz gājēju seguma atjaunošanu, veloceliņu ierīkošanu, nūjošanas trašu izveidi, atbalsta sienu un kāpņu atjaunošanu, nožogojuma uzstādīšanu, tūrisma norāžu, arhitektūras mazo formu un ietvju apgaismojuma un videonovērošanas sistēmas uzstādīšanu, bērnu atpūtas laukumu atjaunošanu, suņu pastaigu laukuma izbūvi, sabiedrisko tualešu, dārznieka mājas izbūvi un teritorijas apzaļumošanu.

„Realizējot šo projektu, Grīziņkalna apkaimes iedzīvotāji drīz iegūs sakārtotas teritorijas, kur kvalitatīvi atpūsties un pavadīt brīvo laiku,” uzsver Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Maksims Tolstojs.

2014. gada sākumā noslēdzās Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta „Grīziņkalna un tam pieguļošā Miera dārza teritorijas revitalizācija” izsludinātais iepirkuma konkurss par Grīziņkalna parka un Ziedoņdārza revitalizācijas tehnisko projektu izstrādi, autoruzraudzību un būvdarbiem, un šobrīd ir noslēgts būvniecības līgums. Atbilstoši iepirkuma konkursa rezultātiem darbu izpildi nodrošinās SIA „Tilts”.

Ziedoņdārzam tehniskā projekta izstrādi un būvdarbus plānots veikt par 1 874 770 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, savukārt Grīziņkalna parkam šo darbu izmaksas plānotas 2 704 668 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Ziedoņdārza un Grīziņkalna parka teritorijas revitalizācijas tehniskos projektus plānots izstrādāt līdz 2014.gada jūlijam, būvdarbus pabeidzot līdz 2015.gada februārim.

Projekta „Grīziņkalna un tam pieguļošā Miera dārza teritorijas revitalizācija” kopējās izmaksas plānotas 9 416 091 eiro, Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir 85% no projekta attiecināmajām izmaksām.

eraf

0 Patīk
1717 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts