Rīga piedalīsies ietekmīgākajā nekustāmā īpašuma profesionāļu forumā „MIPIM 2014”

Rīgas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar partneriem piedalīsies ietekmīgākajā nekustāmā īpašuma profesionāļu forumā „MIPIM 2014”, kas no 11. līdz 14. martam notiks Kannās (Francijā), lai iepazīstinātu potenciālos investorus un sadarbības partnerus ar pilsētu, tās ekonomisko profilu, pilsētas attīstības plāniem nākotnē, kā arī esošajiem un plānotajiem projektiem, kas vērsti uz investīciju piesaisti.

„MIPIM 2014” Rīgas pašvaldība piedalīsies kopā ar 12 partneriem. Starp tiem ir gan pašvaldības uzņēmumi SIA „Rīgas nami” un SIA „Rīgas pilsētbūvnieks”, gan Rīgas brīvosta un „LiveRiga”, gan vairāki privāti uzņēmumi – „New Europe”, „Rem Pro”, „Latio”, „Silver Fox”, „ARS Riverside”, „NAI Baltics” un „Latvia Real Estate”, kā arī Rēzeknes pašvaldība.

Vairākkārt piedaloties starptautiskajās nekustamā īpašuma izstādēs, ir pierādījies, ka kvalitatīva pilsētas reprezentācija ir iespējama tikai sadarbībā ar uzņēmējsabiedrībām. Pašvaldības un privātā sektora sadarbība nodrošina potenciālajiem investoriem pilnvērtīgu informāciju par Rīgu un investīciju iespējām. Šāda veida sadarbība nodrošina iespēju pašvaldībai samazināt publiskā sektora izdevumus par pilsētas reprezentāciju izstādē, savukārt uzņēmējiem sniedz iespēju izmantot pievienoto vērtību, ko sniedz pilsētas vārds.

Izstādē „MIPIM 2014”, kurā tiekas investori un dažādu valstu nekustamā īpašuma tirgus dalībnieki no visas pasaules Rīgas pilsētai izveidots stends 68,5 m² platībā. Dalības mērķis ir veicināt Rīgas pilsētas un tajā strādājošo uzņēmumu atpazīstamību kā investīcijām pievilcīgu galamērķi, prezentējot Rīgu, tās investīciju objektus un attīstības projektus. Kopīgi sadarbojoties ar Rīgas pilsētas uzņēmējiem, pašvaldības iecere ir nodibināt ciešus biznesa kontaktus ar ārvalstu uzņēmējiem, kuriem ir interese par Rīgu, lai piesaistītu investorus nekustamo īpašumu projektos, tādējādi sekmējot saimniecisko darbību pilsētā.

„MIPIM 2014” Rīgas stendā visā izstādes darba laikā ikvienam būs iespēja iepazīties ar Rīgu, tās ekonomisko profilu, saņemt sev interesējošo informāciju, kā arī notiks Rīgas un stratēģisko partneru projektu prezentācijas, iepazīstināšana ar Rīgas attīstības stratēģiju un attīstības procesiem pilsētā.

Papildu informācija: Šogad izstāde „MIPIM” notiek jau divdesmit piekto reizi. Jau ierasts, ka izstāde uz četrām dienām pulcēs pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībniekus – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem un projektu lietotājiem. „MIPIM” ir lielākā, autoritatīvākā un reprezentablākā nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības profesionāļu forums, kura laikā notiek izstāde, prezentācijas, semināri, konferences un konkursi.

2013.gadā izstādes kopējā platība bija 19 000 m2 (40 000 m2 izstādes telpas), tajā piedalījās 2 000 uzņēmumi, 80 valstis, izstādi apmeklēja 20 000 dalībnieku, 4300 investoru, 460 žurnālistu, 3000 amatpersonu.

Foruma ietvaros Rīgas stendu 2013.gadā apmeklēja vairāk kā 3000 apmeklētāju. Rīgas stenda ekspozīcijas satura kvalitāti un tā pasākumu norises kvalitāti forumā pierādīja arī Skandināvijas neatkarīgo ekspertu – nekustamā īpašuma portāla „FASTIGHETSVÄRLDEN” veiktās aptaujas rezultāti, kur Rīgas pilsētas stends tika novērtēts kā trešais labākais Baltijas jūras reģiona stends.

0 Patīk
1455 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts