Noslēgusies pieteikšanās Rīgas domes līdzfinansētai un biedrības CONNECT Latvia organizētai programmai “Rīgas jauno uzņēmēju apmācība Kembridžā”

15.oktobrī ir noslēgusies pieteikšanās Rīgas pašvaldības līdzfinansētai un biedrības CONNECT Latvia organizētai programmai “Rīgas jauno uzņēmēju apmācība Kembridžā”. Programmā saņemti 98 pieteikumi uz 75 Rīgā notiekošo apmācību apmeklējuma vietām, bet iespēju savu ideju attīstīt sadarbībā ar Kembridžas pasniedzējiem iegūs tikai 25 labākie.

Jau šajā sestdienā sāksies intensīva biznesa apmācību programma, kurā Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Stockholm School of Economics in Riga, RISEBA un citu augstkolu studenti un absolventi attīstīs savas prasmes un iemaņas.

Programmu jau piekto gadu īsteno biedrība “CONNECT Latvija” sadarbībā ar uzņēmējdarbības vēstnieku Alanu Barelu, Cambridge Innovation Academy un Anglia Ruskin University. Programmu līdzfinansē Rīgas dome, administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Mācībspēkus un mentorus programmā iesaista sadarbības augstskolas – Latvijas Universitāte, Stockholm School of Economics in Riga un Rīgas Tehniskā universitāte.

0 Patīk
465 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts