Rīt, 7.februārī, plkst.18.00 Rīgas Ezerkrastu vidusskolas aktu zālē, Malienas ielā 89 notiks tikšanās par detālplānojuma projektu teritorijai pie Juglas ielas, Ūdeļu ielas un Mazās Juglas ielas. Savus priekšlikumus detālplānojuma izstrādei interesenti var iesūtīt līdz šī gada 15.februārim. Detālplānojuma izstrādes mērķis ir noteikt zemesgabalus valsts un pašvaldības funkciju veikšanai, kā arī apbūvējamos zemesgabalus līdzvērtīgās zemes kompensācijas fonda papildināšanai.

Ar detālplānojuma projekta materiāliem līdz 15.02.2013. var iepazītiesRīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4; Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā „Strazds”, Kvēles ielā 15/18; internetā – www.rdpad.lv, sadaļā „Sabiedrības līdzdalība” un mājas lapā www.apkaimes.lv.

Rakstiski priekšlikumi līdz 15.02.2013. sūtāmi pa pastu vai iesniedzami Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, Rīgā, LV-1050, vai visos Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros. Viedokli un priekšlikumus var izteikt arī elektroniski portālā www.riga.lv, sadaļā „e-pakalpojumi/Sabiedrības līdzdalība”. Apmeklētāju pieņemšanas laiks Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā – pirmdienās un ceturtdienās no plkst.14.00 līdz plkst.18.00, Amatu ielā 4, 5.stāvā pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 67105816.

Detālplānojuma teritorijas platība ir ~ 10,1ha. Detālplānojuma risinājumu pamatā ir 2008.gada Latvijas konkursa „Europan 9” uzvarētāju Paolo Iotti un Marko Pavarani teritorijas attīstības priekšlikums, kas paredz šūnveidīgu kvartālu plānojumu ar savstarpēji saistītu dažādu publisko un privāto telpu veidošanu, organiski iekļaujot apbūvi apkārtējā vidē. Ņemot vērā konkursā iekļautās teritorijas zemes piederību – daļa teritorijas ir Rīgas pašvaldībai piekrītošās zemes un daļa SIA „AGN” īpašums – vienlaicīgi uzsākta divu detālplānojumu izstrāde, kuru vienoto risinājumu pamatā ir „Europan 9” uzvarējušā darba koncepcija. Šobrīd publiskai apspriešanai nodoti risinājumi, kas aplūko pašvaldības īpašumu attīstību. Tuvākajā laikā plānots, ka uz publisko apspriešanu tiks virzīts arī otrs detālplānojums, par zemes gabaliem, kas atrodas SIA „AGN” īpašumā.

Detālplānojuma izstrādātāji – Arhitektu birojs „Iotti + Pavarani Architetti” un SIA „Office of Regional Database”, detālplānojuma pasūtītājs – Rīgas domes Īpašuma departaments.

Detālplānojuma publiskās apspriešanas planšete

0 Patīk
1205 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts