Pateicamies iedzīvotājiem par sniegtajiem viedokļiem publiskās ārtelpas labiekārtošanas projektu idejām!

Iedzīvotājiem līdz 20.maijam bija iespēja sniegt viedokli par publiskās ārtelpas labiekārtošanas priekšlikumiem Maskavas forštates, Zolitūdes un Sarkandaugavas apkaimēs. Priekšlikumus izstrādāja Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” un Rīgas Tehniskās universitātes arhitektūras studenti. Iniciatīvas “Daudzfunkcionālas publiskās ārtelpas attīstība Rīgas pilsētas apkaimēs” mērķis, ko ir uzsākusi Rīgas pašvaldība, ir izveidot daudzfunkcionālu publisko ārtelpu katrā Rīgas izpilddirekcijas administratīvajā teritorijā, radot ērtu, drošu un iedzīvotājiem patīkamu pilsētvidi.

Kopumā no iedzīvotājiem ir saņemti vairāk kā 400 viedokļi. Sarkandaugavas apkaimes projektiem ir saņemti 193 vērtējumi, Zolitūdes apkaimē – 145 viedokļi un Maskavas forštates apkaimes projektu idejām ir iesniegti 104 vērtējumi.

Iegūtos rezultātus apkopos un izanalizēs ainavu projektēšanas darbnīcas “ALPS” arhitekti. Balstoties uz studentu priekšlikumiem, iedzīvotāju izteikto viedokli, profesionālas žūrijas vērtējumu un pieejamo budžetu, tiks izstrādāta būvniecības tehniskā dokumentācija un 2020.gada laikā plānots īstenot trīs teritoriju labiekārtošanu.

Informācijai par projektu tālāko norises gaitu aicinām sekot līdzi mūsu mājaslapā www.rdpad.lv.

Vairāk par projektu lasiet šeit: https://www.rdpad.lv/portfolio/daudzfunkcionalas-publiskas-artelpas-attistiba-rigas-pilsetas-apkaimes/.

0 Patīk
343 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts