Pateicība par līdzdalību

Šī gada 26.aprīlī, svinīgā pasākumā tika parakstīts sadarbības memorands par starptautisko biznesa pakalpojumu centru (SBPC) attīstību Rīgā. Memorands paredz mērķtiecīgu valsts institūciju, galvaspilsētas un privātā sektora sadarbību SBPC sektora attīstībā, izaugsmē, un jaunu darba vietu izveidē. Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir ieguldījis daudz laika un darba, lai iecere realizētos, tāpēc neviltots prieks ir saņemt arī pateicības vārdus.

Sadarbības memorandu parakstīja Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, Rīgas Domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols no publiskā sektora puses, un Nacionālās Nekustamo Īpašumu Attīstītāju Alianses valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Vanags, Latvijas Komercbanku asociācijas valdes priekšsēdētāja Sanda Liepiņa un Ārvalstu Investoru padomes priekšsēdētāja Zlata Elksniņa-Zaščirinska no privātā sektora puses.

Memorandu papildina arī rīcības plāns, kura ietvaros uzmanība tiks pievērsta sadarbības veicināšanai ar SBPC uzņēmumiem Latvijā, darba spēka kompetenču attīstībai, atbalsta programmu ieviešanai, atbilstošas infrastruktūras un citu resursu nodrošināšanai. Tāpat memoranda rīcības plāns paredz sektora popularizēšanu iekšējā tirgū un Latvijas, kā SBPC pakalpojumu valsts, atpazīstamības veicināšanu globālajā tirgū.

Liels gandarījums, ka Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta izstrādātajā dokumentā “Rīgas ilgtspējīgas attīstības stratēģija līdz 2030.gadam” iekļautā Rīgas attīstības vīzija, kas apraksta vēlamo situāciju pilsētā šī gadsimta trešā gadu desmita noslēgumā no šodienas redzējuma- Rīga 2030.gadā ir starptautiski atpazīstama Ziemeļeiropas metropole, piepildās. Rīgas pilntiesīgu piederību Ziemeļeiropas metropoļu saimei pamato dzīves kvalitāte pilsētā, inovatīva ekonomika, vieda un resursus taupoša saimniekošana un moderna pārvalde ar aktīvu iedzīvotāju līdzdalību.

1 Patīk
1158 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts