Paziņojums par teritorijas starp Kalnciema ielu, Grenču ielu, Mūkupurva ielu un Jūrkalnes ielu lokālplānojuma redakcijas publiskās apspriešanas laikā saņemto atzinumu un priekšlikumu izskatīšanas sanāksmi

2018.gada 31.maijā plkst.15.00 Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, 5.stāvā notiks sanāksme, kurā tiks izskatīti teritorijas starp Kalnciema ielu, Grenču ielu, Mūkupurva ielu un Jūrkalnes ielu lokālplānojuma redakcijas publiskās apspriešanas laikā saņemtie institūciju atzinumi un priekšlikumi.

Lokālplānojuma ierosinātājs – SIA “Li Invest Latvia”.

Lokālplānojuma izstrādātājs – SIA „Grupa 93”.

Lokālplānojuma redakcijas publiskā apspriešana norisinājās no 2018.gada 19.marta līdz 18.aprīlim, ar tās materiāliem varēja iepazīties Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, interneta portālā www.geolatvija.lv un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā. Publiskās apspriešanas laikā ir saņemti visi institūciju atzinumi. Fizisko personu priekšlikumi nav saņemti.

Papildus informāciju par sanāksmi var saņemt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Pilsētvides attīstības pārvaldē, tālrunis 67105443.

 

0 Patīk
873 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts