Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas zemesgabalam Patversmes ielā 18 un Duntes ielā bez numura publiskās apspriešanas laikā saņemto priekšlikumu un institūciju atzinumu izskatīšanas sanāksmi

2017.gada 5.oktobrī plkst.15.00 Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, 5.stāvā notiks sanāksme, kurā tiks izskatīti lokālplānojuma redakcijas zemesgabalam Patversmes ielā 18 un Duntes ielā bez numura publiskās apspriešanas laikā saņemto priekšlikumu un institūciju atzinumi.
Lokālplānojuma pasūtītājs AS “Latvijas Finieris”.
Lokālplānojuma izstrādātājs SIA “DU Tango”.

Lokālplānojuma redakcijas publiskā apspriešana norisinājās no 29.06.2017. līdz 27.07.2017., ar tās materiāliem varēja iepazīties Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, interneta portālā www.geolatvija.lv un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā. Publiskās apspriešanas laikā ir saņemti visi institūciju atzinumi un viens priekšlikums no Sarkandaugavas attīstības biedrības.
Papildus informāciju par sanāksmi var saņemt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Pilsētvides attīstības pārvaldē, tālrunis 67012847.

0 Patīk
1054 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts