Aicinām Jūs uz Rīgas domes un Swedbank grantu programmas “ATSPĒRIENS” 2012.gada otrās kārtas uzvarētāju paziņošanas ceremoniju 27.novembrī plkst. 13.00 Rīgas domes 1.stāva foajē (Rātslaukums 1), lai pirmie uzzinātu – kuras no gandrīz 100 pieteiktajām biznesa idejām saņems finansiālu atbalstu uzņēmējdarbības īstenošanai un attīstībai. Pēc svinīgās ceremonijas ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt semināru „Kā saņemt atbalstu savai uzņēmējdarbības idejai?”.

Pasākumā piedalīsies:

  • Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētājs;
  • Māris Mančinskis, Swedbank valdes priekšsēdētājs Latvijā;
  • Uzņēmēji, kas pieteikušies grantu programmas „ATSPĒRIENS“ konkursā.

Svinīgajā rezultātu paziņošanas pasākumā ne tikai iepazīstināsim ar atbalstītajām uzņēmējdarbības idejām, bet arī grantu programmas “Atspēriens” nākamā gada plāniem.

Programmas otrajai kārtai šogad tika iesniegti 96 pieteikumi biznesa ideju realizācijai Rīgā. Piešķirto grantu, kas ir līdz pat 8 000 latu apmērā, jaunie uzņēmēji var izmantot specifiskas tehnikas un licenču iegādei, grāmatvedības un jurista-konsultanta pakalpojumu apmaksai, interneta mājas lapas izstrādei, kā arī citu biznesa izmaksu segšanai.

Par semināru “Kā saņemt atbalstu savai uzņēmējdarbības idejai?”
Pēc svinīgās rezultātu paziņošanas, turpinot tradīciju ne tikai finansiāli atbalstīt jaunās uzņēmējdarbības idejas, bet arī dot iespēju iegūt papildu ziņāšanas, plkst.14.00 Rīgas domes 5.stāva zālē notiks bezmaksas seminārs „Kā saņemt atbalstu savai uzņēmējdarbības idejai?”. Tā laikā jebkurš interesents varēs iegūt informāciju par iespējām saņemt atbalstu uzņēmējdarbības idejas realizēšanai un attīstībai – kādas ir biežāk grantu programmas “ATSPĒRIENS” pieteikumos sastopamās kļūdas, kas ir būtiskākais konkursa pieteikuma izveidē, kāda ir finanšu aprēķinu un komandas nozīme idejas virzībā, kā arī citiem jautājumiem, kas palīdz noteikt projekta idejas dzīvotspēju.

Par grantu programmu “ATSPĒRIENS”
Rīgas domes un Swedbank grantu konkurss “ATSPĒRIENS” šogad notiek jau ceturto gadu, turpinot veicināt jauno uzņēmumu attīstību. Šobrīd šī ir vienīgā grantu programma Rīgā dibinātiem uzņēmumiem. Kopš 2009.gada atbalstītas 77 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu 364 355,59 latu apmērā. Kopumā grantu konkursam iesniegtas gandrīz 800 idejas.

Jau trešo gadu grantu programma „ATSPĒRIENS” piedāvā ne tikai finansiālu atbalstu konkursa uzvarētājiem, bet arī sniedz jaunas zināšanas bezmaksas semināros par uzņēmējdarbībā svarīgām tēmām, kas nozīmīgas ikvienas labas idejas īstenošanai.

Grantu programmas „Atspēriens” aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājaslapā www.atsperiens.lv vai sociālajā vietnē twitter – kontā @Atsperiens.

Uz tikšanos!

P.S. Aicinām ierasties laicīgi, lai pie ieejas paspētu veikt drošības kontroli.

Papildu informācijai:

Mārtiņš Pakalniņš
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta
Projektu vadības pārvaldes
Nacionālā un pilsētas finansējuma projektu nodaļas
uzņēmējdarbības veicināšanas projektu vadītājs
Tālr.: 67012874
E-pasts: Martins.Pakalnins@riga.lv

Kristīne Jakubovska
Swedbank
Preses sekretāre
Tālr.: 67444560, 29128208
Kristine.Jakubovska@swedbank.lv

0 Patīk
1352 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts