Piektdien, 1.jūnijā, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Swedbank valdes priekšsēdētājs Latvijā Māris Mančinskis piedalīsies pasākumā, kurā tiks paziņoti pašvaldības un Swedbank grantu programmas “Atspēriens” kārtējā posma uzvarētāji – tie, kuru idejas saņēmušas finansiālu atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai. Svinīgais pasākums sāksies plkst. 13.00 Rātsnama 5. stāva vestibilā un tajā piedalīsies arī uzņēmēji, kas pieteikušies konkursā.

Piešķirto grantu līdz 8000 latu apmērā jaunie uzņēmēji var izmantot specifiskas tehnikas un licenču iegādei, grāmatvedības un juridisko pakalpojumu apmaksai, interneta mājas lapas izstrādei, kā arī citiem mērķiem.

Rīgas domes un Swedbank rīkotais grantu konkurss “Atspēriens” notiek jau ceturto gadu, turpinot veicināt jauno uzņēmumu attīstību. Līdz šim granta finansējums piešķirts 69 uzņēmumiem, bet 1.jūnijā tiks paziņots par granta piešķiršanu vairākām jaunām un perspektīvām biznesa idejām. Kopumā 2012.gada pirmajā konkursā iesniegtas 116 biznesa idejas.

Līdzšinējo grantu saņēmēju vidū ir tādas biznesa idejas kā „mammalampa” dizaina lampas, apavu ateljē „ZoFA”, „Petra.lv” bērnu apģērbu ražotne, aktīvās atpūtas parks Mežaparkā, dizaina somas „ArtBag”, elektronikas iekārtu ekrānu aizsargplēnes „Kin Leaves” un daudzas citas.

Tāpat jau otro gadu programma piedāvā ne tikai finansiālu atbalstu konkursa uzvarētājiem, bet sniedz arī jaunas zināšanas, organizējot bezmaksas seminārus par uzņēmējdarbībā svarīgām tēmām, kas nozīmīgas ikvienas labas idejas īstenošanai.

Programmas “Atspēriens” konkursu nodrošina Rīgas dome sadarbībā ar AS Swedbank, administrē – Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments. Grantu programmas „Atspēriens” aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājas lapā www.atsperiens.lv vai sociālajā vietnē twitter – kontā @Atsperiens.

Papildu informācija:

Mārtiņš Pakalniņš
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes
Nacionālā un pilsētas finansējuma projektu nodaļas uzņēmējdarbības veicināšanas projektu vadītājs
Tālr. 67012874
E-pasts: martins.pakalnins@riga.lv

Kristīne Jakubovska
Swedbank
Preses sekretāre
Tālr.: 67444560, 29128208
kristine.jakubovska@swedbank.lv

0 Patīk
1398 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts