Rīdzinieki aicināti paust viedokli par divām būvniecības iecerēm

Pilsētas attīstības departaments vērš uzmanību, ka šobrīd visi interesenti var izteikt viedokli un priekšlikumus par divām būvniecības iecerēm: par viesnīcas ēku kompleksu Vecrīgā un daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku jaunbūvēm Āgenskalnā. Šobrīd par šiem objektiem Pilsētas attīstības departamentā nav saņemta neviena atsauksme.

Publiskā apspriešana viesnīcas ”Marriott Hotel Riga” jaunbūvei un rekonstrukcijai zemes gabalos starp Kungu, Pasta un  Minsterejas ielu norisinās līdz šī gada 18.martam, savukārt divu daudzdzīvokļu māju un vienas biroju ēkas ar pazemes autonovietni Mazajā Nometņu ielā – līdz 25.martam. Daudzdzīvokļu dzīvojamo un biroja ēku būvniecības ieceres prezentācija notiks 10.martā plkst.18.00 Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā, Ed.Smiļģa ielā 46, apspriežu telpā.

Viedokli un priekšlikumus var izteikt elektroniski portālā www.riga.lv sadaļā „e-pakalpojumi, Sabiedrības līdzdalība”, kā arī rakstiski priekšlikumi sūtāmi pa pastu vai iesniedzami Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, Rīgā, LV-1050 vai jebkurā Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Viesnīcas ”Marriott Hotel Riga” ēku kompleksa projektā paredzēti gan restaurācijas un rekonstrukcijas darbi, gan jaunu būvju celtniecība. Informatīvie materiāli, t.sk. vizualizācijas līdz 18.03.2011. apskatāmi Rīgas domē, Rātslaukumā 1, 3.stāvā un interneta mājas lapā www.rdpad.lv , sadaļā „Sabiedrības līdzdalība”. Projekta pasūtītājs – SIA ”Kunguavots”,  projektētājs – SIA “Arhiidea”.

Divu daudzdzīvokļu māju un vienas biroju ēkas ar pazemes autonovietni Mazajā Nometņu ielā ieceres informatīvie materiāli līdz 25.03.2011. apskatāmi Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā, Ed.Smiļģa ielā 46, darba dienās darba laikā un interneta mājas lapā www.rdpad.lv  sadaļā „Sabiedrības līdzdalība”. Projekta pasūtītājs – SIA „Grantex”, projektētājs: SIA “MG arhitekti”.

Plašāka informācija par sabiedriskajām un publiskajām apspriešanām pieejama Pilsētas attīstības departamenta interneta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā ”Sabiedrības līdzdalība”, kā arī mājas lapā www.apkaimes.lv . Ar Rīgas teritorijas plānojumu 2006.-2018.gadam var iepazīties www.rdpad.lv/rpap .

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa

0 Patīk
1139 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts