Ceturtdien, 25.oktobrī plkst.18.00, Rīgas domes Sēžu zālē visi interesenti aicināti uz otro diskusiju par kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” detālplānojuma 1.redakcijas risinājumiem.

Diskusijā plānots apspriest jautājumus par autostāvvietām paredzētajām teritorijām, par „Bērnu pilsētiņas” un parka centrālās daļas attīstību, kā arī Rīgas Zoodārza attīstības nepieciešamību.

Pirmā diskusija ar iedzīvotājiem notika Rīgas Jāņa Poruka vidusskolā 17.oktobrī. Tajā piedalījās vairāk nekā 60 dalībnieki. Tika runāts par tematisko parku, servisa objektu nodrošinājumu kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks”, transporta kustības organizāciju parka teritorijā, promenādes izveidi Ķīšezera krastmalā u.c.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments aicina visus interesentus pievienoties diskusijām par kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” detālplānojuma 1.redakciju. Sabiedriskā apspriešana norisinās līdz 31.10.2012. Iepazīties ar sabiedriskās apspriešanas materiāliem var:

Rakstiski priekšlikumi līdz 31.10.2012. sūtāmi pa pastu vai iesniedzami Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, Rīgā, LV-1050, vai visos Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros. Viedokli un priekšlikumus var izteikt arī elektroniski portālā www.riga.lv, sadaļā „e-pakalpojumi, Sabiedrības līdzdalība”.

Detālplānojuma izstrādes finansētājs – SIA „Rīgas meži”; izstrādātājs –  SIA „Grupa93”.

Sīkāka informācija Pilsētas attīstības departamenta  mājas lapā www.rdpad.lv, sadaļā „Sabiedrības līdzdalība”.

0 Patīk
1193 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts