Uzņēmēji aicināti pieteikties dalībai MIPIM 2013 vienotā stendā ar Rīgas pašvaldību

Pilsētas attīstības departaments ir sācis gatavošanos vienam no lielākajām un prestižākiem starptautiskajiem nekustamā īpašuma gadatirgiem „MIPIM 2013”, kas norisināsies Kannās (Francija) 2013.gada 12.-15.martā. Uzņēmēji un pašvaldības tiek aicinātas piedalīties kopīgā stenda un reprezentācijas pasākumu programmas izveidē.

„MIPIM 2013” laikā tiks akcentētas inovācijas būvniecībā un dizaina risinājumos, kam būs paredzēts atsevišķs paviljons, atjaunojamās un zaļās enerģijas izmantošana, transporta infrastruktūras, loģistikas un sporta centru nozīme, kā arī viesnīcu un izklaides centru attīstības perspektīvas. Tāpat attīstītājiem un arhitektiem ir iespēja izvirzīt projektus prestižajai „MIPIM Awards” balvai. Detalizētāka informācija atrodama www.mipim.com.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Uldis Jansons: „Ceram uz uzņēmēju un pašvaldību aktīvu pieteikšanos, jo MIPIM izstāde ir kļuvusi par ikgadējās tikšanās vietu nekustamo īpašumu tirgus profesionāļiem, investoriem, baņķieriem, pašvaldību un reģionālo apvienību pārstāvjiem, kā arī multinacionālām kompānijām. Šī ir unikāla iespēja satikt vairākumu Eiropas un pasaules nekustamo īpašumu tirgus aktīvāko dalībnieku vienuviet, dibināt kontaktus un meklēt sadarbības partnerus.”

Pilsētas attīstības departaments aicina nekustamā īpašuma nozares pārstāvjus, uzņēmējus, pašvaldības un citus interesentus pieteikties dalībai „MIPIM 2013” pa tālruni 67015456 vai elektroniski, sūtot e-pastu Sabīnei Štelmanei (sabine.stelmane@riga.lv).

Dalība „MIPIM 2013” tiks organizēta pēc līdzīgiem principiem, kā tas notika šogad „MIPIM 2012”. Rīgas pašvaldības un uzņēmēju prezentācija noritēja ļoti veiksmīgi. Rīgas un partneru stends bija 69,50 m2 liels un atradās blakus Stokholmas, Oslo, Helsinku un Kopenhāgenas stendiem. Kopā ar Rīgas pašvaldību gadatirgū piedalījās uzņēmumi: SIA „Rīgas nami” , SIA „Rīgas Pilsētbūvnieks”, SIA „New Europe”, SIA „Rem Pro”, SIA „Latio” un SIA ”Domuss”. Pirmo gadu Rīgas stendā piedalījās Rīgas Tūrisma Attīstības birojs, interesentiem stāstot par atpūtas un biznesa tūrisma iespējām galvaspilsētā.

Gadatirgus laikā Rīgas stendu apmeklēja vairāk nekā 3000 apmeklētāju un patiesu interesi izrādīja par izstādītajiem projektu maketiem, jo īpaši SIA „New Europe” projektu „Pērle”. 60% stenda apmeklētāju bija no Krievijas un NVS valstīm, pārējie apmeklētāji bija no Eiropas savienības valstīm, Āzijas un Ziemeļamerikas reģiona. Lielais stenda apmeklētāju skaits tika nodrošināts pateicoties loterijai, kas tika organizēta sadarbībā ar „airBaltic” un Rīgas viesnīcām – „Radisson Blu Hotel Daugava”, „Radisson Blu Hotel Elizabete”, „Neiburgs Hotel, Avalon Hotel”, „Europa Royale Rīga”, „Grand Palace Hotel” un „Kolonna Hotels Group”. Katru izstādes dienu stenda apmeklētāji varēja atstāt savas vizītkartes, no kurām tika izlozēti veiksminieki, kuri ieguva apmaksātu lidojumu uz Rīgu ar „airBaltic” un nedēļas nogali Rīgas greznākajās viesnīcās.

2012.gada gadatirgus MIPIM kopējā platība bija 18 864 m2 un to apmeklēja 19402 dalībnieki no 83 valstīm, kā arī 304 pašvaldības, 1283 attīstītāji, 6739 uzņēmumi, 4130 investori, 171 viesnīcu grupa un žurnālisti, eksperti, baņķieri, arhitekti u.c.

0 Patīk
1399 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts