Rīgas dome aicina uzņēmējus pieteikties dalībai nekustamā īpašuma gadatirgū MIPIM-2018

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments aicina uzņēmējus un pašvaldības līdz 30.novembrim pieteikties dalībai starptautiskajā nekustamā īpašuma un investīciju forumā “MIPIM 2018”, kas norisināsies Francijā, Kannās, 2018.gada 13.-16.martā.

Uzņēmēji un pašvaldības tiek aicināti pieteikties dalībai šajā forumā Pilsētas attīstības departamentā, zvanot uz tālruni 67037771 vai sūtot e-pastu uz adresi mipim@riga.lv.

“MIPIM” tiek uzskatīts par lielāko, autoritatīvāko un reprezentablāko investīciju forumu pasaulē, kā laikā tiek akcentēti svarīgākie notikumi nekustamo īpašumu, arhitektūras, būvniecības un tehnoloģiju jomā. Ikgadēji izstāde “MIPIM” pulcina vairāk nekā 24 000 nopietnāko pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībnieku – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem, investīciju fondiem un projektu lietotājiem no vairāk nekā 100 dažādām pasaules valstīm.

Rīgas pilsēta prestižajā izstādē MIPIM piedalīsies jau divpadsmito reizi, ar mērķi veicināt galvaspilsētas un tajā strādājošo uzņēmumu atpazīstamību kā investīcijām pievilcīgu galamērķi, kā arī stimulēt investīciju piesaisti konkrētiem attīstības projektiem, tādejādi sekmējot saimniecisko darbību pilsētā.
Detalizētāka informācija par 2018.gada foruma aktivitātēm pieejama vietnē www.mipim.com.

0 Patīk
1535 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts