Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments aicina apmeklēt paneļdiskusijas izstādē „Tech Industry 2014”

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments (RDPAD) sadarbībā ar Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju (MASOC) un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT1 aicina apmeklēt Rīgas pilsētas stendu izstādē „Tech industry”, kurā notiks paneļdiskusijas par uzņēmējiem svarīgām tēmām.

Lai diskutētu par alternatīvajiem enerģijas resursiem un to ilgtspējīgu izmantošanu Rīgā, nākamnedēļ, 4.decembrī, no plkst. 14.00 līdz 15.00, Rīgas pašvaldības stendā notiks paneļdiskusija – „Nozare un enerģētika. Alternatīvās enerģijas avoti un to izmantošanas iespējas”, kurā piedalīsies MASOC, Rīgas enerģētikas aģentūras un Ekonomikas ministrijas pārstāvji.

Savukārt 5.decembrī, no plkst. 11.00 līdz 12.00, paredzēta paneļdiskusija „Uzņēmējiem pieejamais atbalsts un iesaiste lēmumu pieņemšanā”, kurā ar saviem viedokļiem Mazo un vidējo uzņēmumu foruma valdes priekšsēdētājas Elīnas Egles vadībā diskutēs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, MASOC, Latvijas Garantiju aģentūras un RDPAD vadošie darbinieki.

„Izstrādājot jauno Rīgas teritorijas plānojumu, izmantojam jaunu pieeju veidojot teritoriju tematiskos plānojumus, tai skaitā arī Uzņēmējdarbības. Lai radītu elastīgu teritorijas plānošanas dokumentu, kas sniedz nosacījumus pilsētas daudzpusīgai attīstībai, tajā jāatspoguļo arī uzņēmumu intereses, tādēļ kopējais dialogs ar uzņēmējiem mums ir ļoti svarīgs,” akcentē Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Dzintars Balodis.

Rīgas pašvaldības stendā trīs dienu garumā interesentiem tiks sniegta informācija par pašvaldībā pieejamajiem pakalpojumiem un attīstības perspektīvām, piedāvātajiem atbalsta instrumentiem uzņēmējiem, teritorijas plānojumu, kā arī pilsētas ilgtermiņa attīstības stratēģiju saimnieciskās darbības sekmēšanā.

Starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2014 norisināsies no 4. līdz 6. decembrim Ķīpsalas izstāžu hallē.

Ar detalizētu izstādes pasākumu programmu un dalībnieku piedāvājumu var iepazīties: www.bt1.lv/techindustry

0 Patīk
1513 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts