Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments aicina apmeklēt pašvaldības stendu  izstādē „Tech Industry 2015”

 Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju (MASOC) un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT1 aicina apmeklēt Rīgas pilsētas stendu izstādē „Tech industry”.

Rīgas stendā trīs dienu garumā interesentiem tiks sniegta informācija par pašvaldībā pieejamajiem pakalpojumiem un attīstības perspektīvām, piedāvātajiem atbalsta instrumentiem uzņēmējiem, teritorijas plānojumu, kā arī pilsētas ilgtermiņa attīstības stratēģiju saimnieciskās darbības sekmēšanā.

Izstādes atklāšanā Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks izteica atzinību mašīnbūves un metālapstrādes nozarei, kas ir viena no potenciāli konkurētspējīgākajām Rīgas ekonomikas nozarēm un asociācijai kā organizācijai, kas kvalitatīvi spēj apvienot uzņēmēju viedokļus par nozares nepieciešamajiem uzlabojumiem.

Šogad starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry” notiks no 26. līdz 28. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Tajā piedalīsies vairāk nekā 260 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Itālijas, Austrijas, Slovēnijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Ungārijas, Taivānas un citām valstīm. Šogad pirmo reizi izstādē būs arī Latvijas, Lietuvas, Čehijas, Polijas nacionālie kopstendi, kuros varēs iepazīties ar šo valstu ražotāju piedāvājumu.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks starptautiskā kokapstrādes iekārtu un instrumentu izstāde „Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2015”.

Vairāk: www.bt1.lv/techindustry un www.woodworking.lv

1 Patīk
3246 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts