laika posmā no 07.02.2006. līdz 22.02.2006.

Saskaņā ar teritorijas plānojumu 2006. – 2018.gadam, Pilsētas attīstības departaments ir uzsācis darbu pie Daugavas kreisā krasta silueta izstrādes un aicina visus rīdziniekus un Rīgas viesus, uzņēmējus un nevalstisko organizāciju pārstāvjus sniegt savus priekšlikumus darba sagatavošanai.
Visi interesenti rakstiskus iesniegumus, priekšlikumus un idejas var iesniegt minētajā laika posmā Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Klientu apkalpošanas centrā Amatu ielā 4, 1.stāvā, pirmdienās, ceturtdienās no pulksten 9 līdz 18, otrdienās, trešdienās no pulksten 9 līdz 17, piektdienās no 9 līdz 14. Tālrunis uzziņām 7012804.
Ar Daugavas kreisā krasta silueta robežām var iepazīties Pilsētas attīstības departamenta mājas lapas www.rdpad.lv sadaļā – sabiedriskā apspriešana (posmā no Ķīpsalas ziemeļu daļas līdz Salu tiltam).
Daugavas kreisā krasta silueta koncepcijas projektā tiks izsvērti tikai rakstiski iesniegumi un priekšlikumi, kuri iesniegti līdz 2006.gada 22.februārim. Lai saņemtu rakstisku atbildi: fiziskās personas norāda vārdu, uzvārdu un pastāvīgo adresi, bet juridiskās personas norāda nosaukumu, adresi un reģistrācijas numuru; priekšlikumu ir jāparaksta.

Daugavas kreisā krasta silueta koncepcijas projekta robeža (pdf. 2Mb)

0 Patīk
1337 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts