Rīgā, 2013.gada 11.septembrī plkst. 11.00 Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Dzintars Balodis un Swedbank valdes loceklis Latvijā Daniils Ruļovs svinīgi atklās grantu programmas „ATSPĒRIENS” 10.konkursu. Tāpat pasākumā tiks prezentētss “ATSPĒRIENS” mentoru klubs, kas izveidots sadarbībā ar “ATSPĒRIENA” iepriekšējo gadu laureātiem, lai iedvesmotu jaunos uzņēmējus, dalītos ar iegūto pieredziun palīdzētu viņiem sagatavot konkurētspējīgākus pieteikumus.

“ATSPĒRIENA” 10.konkursa un mentoru kluba atklāšanas pasākums notiks 11.septembrī plkst. 11.00 apavu modes salona „ZoFa” telpās, Antonijas ielā 22.

Tajā piedalīsies:

  • Dzintars Balodis, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i.;
  • Daniils Ruļovs, Swedbank valdes loceklis;
  • Elīna Dobele, apavu zīmola “ELĪNA DOBELE” (ZoFa) radītāja, grantu programmas „ATSPĒRIENS“ laureāte 2010.gadā.

Par grantu programmu “ATSPĒRIENS”:
Rīgas domes un Swedbank grantu konkurss “ATSPĒRIENS” šogad notiks jau piekto gadu. Tā šobrīd ir vienīgā grantu programma Rīgā dibinātiem uzņēmumiem. Kopš 2009.gada grantu programmā “ATSPĒRIENS” atbalstīta 91 uzņēmējdarbības ideja. Programmas kopējais budžets, ieskaitot 2013.gadu, ir 500 000,- Ls.

Grantu programmas „ATSPĒRIENS” aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājas lapā www.atsperiens.lv vai sociālajos tīklos Facebook un Twitter.

Uz tikšanos!

Papildu informācijai:

Mārtiņš Pakalniņš,
Rīgas domes
Pilsētas attīstības departamenta
Projektu vadības pārvaldes
Investīciju nodaļas
galvenais projektu vadītājs
Tālr. 67012874
E-pasts: martins.pakalnins@riga.lv

0 Patīk
1223 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts