Rīgas domes priekšsēdētājs pārbaudīs rekonstrukcijas darbu gaitu Grīziņkalna parkā un Ziedoņdārzā

Noslēgumam tuvojas Grīziņkalna parka un Ziedoņdārza rekonstrukcija, un Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs trešdien, 13.maijā, plkst.12 apmeklēs abus parkus, lai pārbaudītu darbu gaitu un kvalitāti.

Par parku rekonstrukcijas gaitu informēs Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta, SIA „Rīgas meži” un SIA „Tilts” pārstāvji, kā arī par iecerētajām sportiskajām aktivitātēm Grīziņkalnā stāstīs „Ghetto games” pārstāvis.

Jau ziņots, ka Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments pašlaik realizē trīs ievērojamu galvaspilsētas parku – Grīziņkalna parka, Ziedoņdārza un Miera dārza, kā arī ielu un ielu apgaismojuma rekonstrukcijas projektu „Grīziņkalna un tam pieguļošā Miera dārza teritorijas revitalizācija”. Projekta kopējās izmaksas ir 9,4 miljoni eiro, ierēķinot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Pašvaldība piesaistījusi Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus 85% jeb 6,4 miljonu eiro apjomā no projekta attiecināmām izmaksām.

Pasākumu apmeklēt laipni aicināti plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kurus plkst.11.40 pie Rīgas domes (RTU pusē) gaidīs mikroautobuss. Grīziņkalna parka apskati plānots sākt plkst.12 Pērnavas un Ata ielas krustojumā, bet Ziedoņdārza apskati – ap plkst.12.40 no ieejas pie Matīsa ielas.

eraf

0 Patīk
2233 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts