Rīgas iedzīvotājus aicina pieteikties forumam „Rīga dimd – iedzīvotāji runā!

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina iedzīvotājus, nevalstisko organizāciju un pašvaldības pārstāvjus pieteikties forumam „Rīga dimd – iedzīvotāji runā!”. Forums tiek organizēts, lai iedzīvotāji un nevalstiskās organizācijas sadarbībā ar pašvaldību apzinātu savus resursus, sniegtu ieguldījumu un meklētu risinājumus Rīgas iedzīvotājiem un pašvaldībai aktuālām problēmām.

Iedzīvotāju forums „Rīga dimd – iedzīvotāji runā!” notiks 21.novembrī „Radison Blu hotel Latvija” (Elizabetes iela 55) telpās no plkst. 10.00 līdz 17.00. Pasākuma laikā būs iespēja atskatīties uz paveikto šajā gadā, iepazīties ar 2011.gada Foruma laikā tapušo projektu ideju īstenošanas pieredzi, kā arī piedalīties kādā no četrām ideju darbnīcām un iegūt informāciju par līdzdalības iespējām pilsētā. Ideju darbnīcās izvirzītas aktuālas tēmas, kas saistītas ar pašvaldības iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu, kur viens no būtiskākajiem aspektiem ir pašu iedzīvotāju aktīva līdzdalība un iesaistīšanās. Iedzīvotāji, nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvji tiek aicināti pieteikties darbam šādās darbnīcās:

  • Risinājumi degradēto teritoriju attīstībai – Rīgas pilsētas ilgtermiņa attīstība;
  • Nevalstisko organizāciju līdzdalība un iedzīvotāju sadarbība Rīgā;
  • Apkaimju attīstība Rīgā;
  • Pakalpojumi ģimenēm – NVO iespējas, pašvaldības atbalsts.

Pieteikties dalībai iedzīvotāju forumā iespējams elektroniski interneta vietnē www.iksd.riga.lv, vai sazinoties pa tālruni 67181657. Pieteikties forumam iespējams līdz 15.novembrim.

Foruma laikā notiks arī „kontaktu birža”, kur NVO un pašvaldības iestādes piedāvās informāciju par iespējām līdzdarboties, iesaistīties, mācīties, saņemt informāciju un pakalpojumus. Pieteikties „kontaktu biržai” var līdz 15.novembrim, sūtot informāciju par jūsu piedāvājumu uz e-pastu: ilze.grintale@riga.lv.

Programma

Informāciju sagatavoja Indra Vilde, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību projektu vadītāja, tālr. 67026838, 26708034.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1207 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts