Rīgas pašvaldība aicina interesentus pieteikties dalībai starptautiskajā nekustamā īpašuma un investīciju forumā MIPIM 2017

Arī 2017.gadā Rīgas pašvaldība kopā ar partneriem piedalīsies nekustamā īpašuma un investīciju forumā MIPIM 2017, kas 14.-17.martā norisināsies Francijā, Kannās, un aicina interesentus, uzņēmējus un citas Latvijas pašvaldības, pieteikties dalībai šajā pasākumā vienotajā stendā.

MIPIM tiek uzskatīts par lielāko, autoritatīvāko un reprezentablāko investīciju forumu pasaulē, kurā tiek akcentēti svarīgākie notikumi nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības jomā. Nākamgad izstāde MIPIM norisināsies jau divdesmit septīto reizi, pulcinot vairāk nekā 20 tūkstošus pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībniekus – teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājus, investorus no 90 dažādām pasaules valstīm u.c.

Rīgas pilsēta prestižajā izstādē MIPIM piedalīsies jau desmito reizi, lai veicinātu galvaspilsētas un tajā darbojošos uzņēmumu atpazīstamību kā investīcijām pievilcīgu galamērķi, kā arī stimulētu investīciju piesaisti konkrētiem attīstības projektiem, tādejādi sekmējot ekonomisko darbību pilsētā un Latvijā kopumā.

Uzņēmēji un pašvaldības aicināti pieteikties dalībai MIPIM Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, zvanot uz tālruni 67037771 vai sūtot e-pastu uz adresi mipim@riga.lv līdz 2016.gada 7.oktobrim.

Papildus  informācija par 2017.gada foruma aktivitātēm lasāma vietnē www.mipim.com.

0 Patīk
2324 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts