Rīgas pilsēta un uzņēmēji gandarīti par  dalību lielākajā starptautiskajā nekustamo īpašumu izstādē MIPIM 2010

Rīgas pilsētas stends starptautiskajā nekustamo īpašumu izstādē MIPIM 2010 Kannās (Francijā) šī gada 16.-19.martā piesaistīja vairāk kā 650 apmeklētāju ar daudzveidīgiem projektiem un investīciju iespējām, kā arī ar veiksmīgu un kvalitatīvu stenda izpildījumu.

Svarīgs notikums ir Rīgas un Frankfurtes pie Mainas pilsētu pašvaldību vadības atbalsta dokumenta Starptautiskā izstāžu un konferenču centra būvniecībai Rīgā svinīga parakstīšana, kā arī vicemēra Aināra Šlesera dalība diskusijā ar citu pasaules pilsētu mēriem un viņu vietniekiem „Infrastruktūras attīstība – pamats ilgtspējīgai attīstībai”, kur Rīgas vicemērs prezentēja Ziemeļu transporta koridora un Torņakalna zinātnes un administratīvo centra projektus, kā arī izstāžu un konferenču kompleksa projektu starptautiskās lidostas „Rīga” tuvumā.

MIPIM 2010 izstādes laikā Rīgas domes vadībai un partneriem notika tikšanās ar potenciāliem investoriem no Zviedrijas, ASV, Vācijas, Austrijas un citām valstīm. Tika pārrunāta investīciju vide Rīgas pilsētā kopumā, kā arī investīciju piesaiste konkrētiem projektiem. Rīgas partneri  (34 uzņēmēji no 14 uzņēmumiem) izteica pateicību pilsētai par labi noorganizēto dalību MIPIM 2010 un izteica gatavību piedalīties ar pilsētu ari nākošgad.

Īpaši uzņēmēji pateicās par pilsētas atbalstu uzņēmējiem un ieguldījumu izstādes organizēšanā šajos ekonomiskajos apstākļos.

Izstādē pamatā tika prezentēta Rīgas ekonomiskā un uzņēmējdarbības vide, kā arī konkrētie projekti, parādot, ka uzņēmējdarbība pilsētā notiek un, ka ir daudz iespēju savstarpējiem sadarbības projektiem, turklāt Rīgā aizvien ir pieejami kvalitatīvi pakalpojumi nekustamo īpašumu un citās jomās. Rīgas stends bija 72 m2 liels un tajā tika prezentēti šādi projekti: Ziemeļu transporta koridors (Rīgas dome), Torņakalna administratīvais un izglītības centrs (Rīgas dome), Rumbula (Rīgas Pilsētbūvnieks), Lucavsala (Rīgas pilsētbūvnieks), Skanstes biznesa centrs (Merks), Kaivas tirdzniecības parks (Domuss), Galleria Riga (Galeria Concept),  Podgrags (Rietumu banka), Ezerparks (New Europe) u.c.

MIPIM  tiek uzskatīta par lielāko, autoritatīvāko un reprezentablāko investīciju forumu pasaulē. Svarīgais notikums nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības jomā uz četrām dienām ik gadu pulcina nopietnākos pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībniekus – sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem un projektu lietotājiem. Šogad  izstādē piedalījās vairāk kā 17 300 pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībnieki no 81 valsts.  Tai skaitā investori, pašvaldību pārstāvji, kā arī baņķieri, būvnieki, arhitekti u.c. Dalībai šādās izstādēs ir ilgtermiņa nozīme: šajos forumos tiek veidotas attiecības starp pilsētām, nozaru ekspertiem un investoriem – citu valstu uzņēmējiem.  Nekustamā īpašuma gadatirgi ir unikāla iespēja prezentēt pilsētu ļoti lielai un kompetentai auditorijai, kā arī ļoti nozīmīga informācijas apmaiņas vide, kas ir īpaši aktuāli esošajos ekonomiskajos apstākļos.

Rīgas pilsētas partneri 2010.gada MIPIM gadatirgū bija:  SIA Merks,  SIA Domuss, SIA Galeria Concept, SIA „REM PRO”, SIA Rīgas pilsētbūvnieks, AS Rietumu banka, SIA „Resolution Latvia”, SIA „NAIBALTIC”, ZAB „BDO Zelmenis & Liberte”, SIA „HOME”, SIA „New Europe”, SIA „Nira Fonds”, SIA „CG Investīcijas”, SIA „Latio”.

Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja

0 Patīk
1245 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts