No š.g. 16. marta visiem interesentiem ir iespēja pasūtīt atlasīšanai nepieciešamos dokumentus Rīgas pilsētas būvvaldes arhīvā, aizpildot veidlapu elektroniski. Atlasītie dokumenti būs pieejami apskatei Arhīva apmeklētāju pieņemšanas laikā.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā “Veidlapas” izveidota iesnieguma veidlapa – “Iesniegums par iespēju iepazīties ar arhīva rīcībā esošajiem būvniecības dokumentiem”. Aizpildot un nosūtot šo veidlapu uz Arhīva e-pasta kastīti bv-arhivs@riga.lv , iespējams pasūtīt atlasīšanai nepieciešamos dokumentus, kuri būs pieejami apskatei Arhīva apmeklētāju pieņemšanas laikos: pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 14:00 līdz 18:00.

Šo iesniegumu iespējams aizpildīt un iesniegt arī Rīgas pilsētas Būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Amatu ielā 4. Iesniegumā obligāti jānorāda interesējošā objekta adrese, zemes gabala kadastra numurs un interesējošās personas kontakttālruņa numurs.

Plašāku informāciju par interesējošajiem jautājumiem iespējams saņemt Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Amatu ielā 4 vai pa tālruni 67105800

Rīgas pilsētas būvvaldes
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Iesniegums par iespēju iepazīties ar arhīva rīcībā esošajiem būvniecības dokumentiem (Veidlapa Nr. BV_129)

0 Patīk
1461 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts