Rīgas stends uzsāk darbu starptautiskajā nekustamo īpašumu gadatirgū MIPIM

Otrdien, 6.martā, Kannās (Francija) uzsāka darbu lielākais starptautiskais nekustamo īpašumu gadatirgus MIPIM, kurā piedalās arī Rīgas pašvaldība ar privātajiem partneriem.

Rīgas stends, tāpat kā pērn, ir 65 m2 liels un atrodas līdzās Gēteborgas, Stokholmas, Oslo un vairāku Krievijas Federācija reģionu stendiem.

Kopā ar Rīgas pašvaldību gadatirgū piedalās privātie uzņēmumi, kas darbojas nekustamo īpašumu jomā: SIA Domuss, SIA Latio, SIA New Europe, kā arī pašvaldības uzņēmumi „Rīgas nami” un „Rīgas pilsētbūvnieks”.

SIA Domuss Kannās prezentē tirdzniecības parka projektu „Kaivas”, kas tiks realizēts Dreiliņos, un patlaban notiek darbs pie „enkuru” nomnieku piesaistes.

SIA New Europe prezentē projektu „Ezerparks”, kas tiek attīstīts 24 hektāru platībā starp Ķīšezera un Rusova ielu, kā arī projektus „Pērle” (Baltezerā) un biroju kompleksu Jelgavas ielā.

SIA „Rem Pro” gadatirgū piedāvā arhitektu un inženieru pakalpojumus, savukārt SIA „Latio” – nekustamo īpašumu uzņēmuma pakalpojumus.

No pašvaldības uzņēmumu projektiem MIPIMā tiek prezentēta Spilves teritorijas attīstības vīzija, Lucavsalas teritorijas attīstība, Rīgas kongresu centrs un agrākās militāro objektu teritorijas Bukultos attīstības projekts.

No Latvijas MIPIM gadatirgū šogad piedalās arī Daugavpils pašvaldība un Daugavpils uzņēmumu Ditton grupa. Tāpat izstādē ar atsevišķu stendu piedalās uzņēmums „Euro Effect group”, kas, tai skaitā, prezentē projektu Ozo Golf club.

Šogad MIPIM gadatirgū ir pārstāvēta arī Tallina, kuras stends atrodas līdzās Rīgai. Viļņa lielākajā nekustamo īpašumu gadatirgū nav pārstāvēta.

Informāciju sagatavoja A.Kononova

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1171 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts