Rīt notiks atklātā diskusija  „Būvniecības procesa dalībnieku atbildība, pienākumi un tiesības”

Rīt, 27. novembrī, Rīgas pilsētas būvvalde organizē atklāto diskusiju ar vairākām būvniecības jomā iesaistītajām pusēm, lai apspriestu būvniecības procesa dalībnieku tiesību, pienākumu un atbildības sadali jaunā Būvniecības likuma projekta ietvaros. Diskusija norisināsies Rīgas domē, 511.kabinetā no plkst.12:10 līdz plkst.14:00.

„Jaunajā būvniecības likuma projektā paredzētās izmaiņas būvniecības procesā ir realizējamas būtiski palielinot būvniecībā iesaistīto pušu atbildību un precīzāk definējot pienākumus un tiesības, tādēļ aicinu profesionāļus diskutēt par šiem jautājumiem,” diskusijas iemeslus skaidro Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Andis Cinis.

Plānots uzklausīt diskusijas dalībnieku nostāju saistībā ar Ekonomikas ministrijas pašlaik izstrādāto jaunā Būvniecības likuma projektu, apspriest būvniecības dalībnieku – pasūtītāja, projektētāja un būvuzņēmēja, būveksperta un būvuzrauga tiesības, atbildības un pienākumu sadali būvniecības procesā. Iesaistīties atklātajā diskusijā un viedokļu izteikšanā aicināti arī esošie Rīgas domes deputāti un citi interesenti.

Diskusijas laikā savu viedokli izteiks pārstāvji no Latvijas Arhitektu savienības, Latvijas Būvnieku asociācijas, Latvijas Elektroenerģētiķu un energobūvnieku asociācijas, Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta, A/S „RBSSKALS”, SIA „AQUA – BRAMBIS”, SIA „Merks”, SIA „Velve nekustamie īpašumi”, u.c.

Diskusijas mērķis ir uzklausīt un apkopot pieaicināto speciālistu viedokli un ieteikumus Būvniecības likuma projekta uzlabošanai.

Rīgas pilsētas būvvaldes
Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

 

0 Patīk
1338 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts