Uzsākta publiskā apspriešana projektam "Rīgas brīvostas savienojums ar Via Baltica dienvidu ievadu Rīgā"

Ir uzsākusies projekta „Rīgas brīvostas savienojums ar Via Baltica dienvidu ievadu Rīgā posmā no Raņķa dambja, Vienības gatves, Buru ielas līdz Mūkusalas ielai” publiskā apspriešana, kas līdz norisināsies līdz 30.decembrim. Būvniecības ieceres prezentācija notiks 09.12.2009. plkst.17:00 Rīgas domē, Rātslaukumā 1, Sēžu zālē.

Šī prezentācija notiks kopā ar Administratīvā centra detālplānojuma 1.redakcijas sabiedriskās apspriešanas sanāksmi, jo abi attīstības projekti paredzēti Torņakalna apkaimē un ir savstarpēji saistīti.

Informatīvie materiāli par projekta „Rīgas brīvostas savienojums ar Via Baltica dienvidu ievadu Rīgā posmā no Raņķa dambja, Vienības gatves, Buru ielas līdz Mūkusalas ielai” līdz 30.12.2009. apskatāmi Rīgas domē, 3.stāvā, Rātslaukumā 1, Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā, Ed.Smiļģa ielā 46, Rīgas Centrālās bibliotēkas Torņakalna filiālbibliotēkā Indriķa ielā 8a darba dienās darba laikā un interneta mājas lapā www.rdpad.lv, sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Rakstiskas atsauksmes un aptaujas lapas līdz 30.12.2009. sūtāmas pa pastu vai iesniedzamas Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, 1.stāvā, visos Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros vai elektroniski aizpildāmas un nosūtāmas portālā www.riga.lv, sadaļā „e-pakalpojumi”.

Pasūtītājs – Rīgas domes Satiksmes departaments, projektētājs – pilnsabiedrība „BRD & Pro Via”.

Savukārt detālplānojuma 1.redakcijas sabiedriskā apspriešana Administratīvā centra Torņakalna teritorijai notiek līdz 2009.gada 21.decembrim.  Papildus 9.decembra sabiedriskās apspriešanas sanāksmei, sabiedriskās apspriešanas ietvaros Rīgas domē, Rātslaukumā 1, 511.telpā notiks divas diskusijas: 27.11.2009. plkst.10:00 – par izglītības un kultūras objektu attīstību Torņakalnā, un 04.12.2009. plkst.10:00 – par satiksmes un inženierkomunikāciju infrastruktūras attīstību.

Līdz 2009.gada 8.decembrim sabiedriskajai apspriešanai nodota Vecāķu prospekta teritorijas pretī Ķīļu ielai detālplānojuma 1.redakcija. Sabiedriskās apspriešanas sanāksme notiks šī gada 3.decembrī plkst.17:00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Ziemeļblāzmas filiālbibliotēkā, Ziemeļblāzmas ielā 36.

Plašāka informācija par sabiedriskajām un publiskajām apspriešanām pieejama Pilsētas attīstības departamenta interneta mājas lapā www.rdpad.lv sadaļā „Sabiedriskās un publiskās apspriešanas”.

Ar cieņu,

Marija Ābeltiņa
Rīgas domes
Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja

0 Patīk
1376 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts