Pirmdien, 22.oktobrī plkst.11.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Vadims Jerošenko piedalīsies Spīķeru kvartāla un Daugavas krasta rekonstrukcijas darbu uzsākšanā.

Piedalīsies arī biedrības „Rīgas Spīķeri” valdes loceklis Jānis Dinne, uzņēmuma „Merks” valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš, kā arī apvienības „Merks – Saldus ceļinieks” pārstāvji, arhitekts Rolands Bruzgulis, būvuzraugs Sergejs Frolovs un Pilsētas attīstības departamenta pārstāvji.

Būvnieki informēs par plānoto rekonstrukcijas gaitu un termiņiem.

Pulcēšanās uz pasākumu no plkst.10.45 stāvvietā pie bijušās nakts tirgus teritorijas, piebraukšana – no Maskavas ielas puses.

Rekonstrukcijas darbi tiek veikti Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta „Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielu kvartāla degradētās teritorijas revitalizācija” ietvaros. Būvniecības darbu kopējās izmaksas ir 4 540 000 Ls, Eiropas Reģionālās attīstības fonds finansē 85% no projekta attiecināmajām izmaksām.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

Projekts „Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielu kvartāla degradētās teritorijas revitalizācija” (Vienošanās nr.: 3DP/3.6.1.2.0/10/IVIA/VRAA/001/001) tiek realizēts ar Eiropas Savienības Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.

0 Patīk
1124 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts