Skanstes apkaimes iedzīvotāji aicināti piedalīties spēlē „Mana Skanste”

Ja Tu dzīvo Skanstes apkaimē (teritorija starp Pulkveža Brieža ielu, Ganību dambi, dzelzceļa trasi, Duntes ielu, Skanstes ielu, Vesetas ielu un tās turpinājumu, Emiļa Melngaiļa ielu un Hanzas ielu), Tev ir idejas, kādu vēlies redzēt savu apkaimi, esi gatavs piedalīties apkaimes attīstības plānošanā kopā ar dažādu jomu ekspertiem un vari veltīt spēlei divas darba dienas, piesaki savu dalību situācijas analīzes un ideju radīšanas Nākotnes pilsētas spēlē „Mana Skanste”, kas notiks šī gada 31.oktobrī un 1.novembrī viesnīcā „Hotel Skanste”, Skanstes ielā 9.

Nākotnes pilsētas spēli „Mana Skanste” rīko Rīgas pilsētas pašvaldība un  Britu padome, lai kopīgi izvērtētu ar Skanstes teritorijas attīstību saistītus jautājumus un izstrādātu idejas teritorijas ilgtspējīgai attīstībai.

Šī spēle ir Britu padomes un pilsētplānošanas jomā atzītu Lielbritānijas organizāciju izstrādāta interaktīva metodoloģija darbam komandās, lai veicinātu jaunu, radošu domāšanu un rīcību, kas uzlabotu dzīves kvalitāti kā pilsētās, tā arī reģionos un lauku apvidos. Dalība spēles norisē dod tās dalībniekiem iespēju aktīvi līdzdarboties un sniegt savu ieguldījumu pilsētas attīstības plānošanā un aktuālu jautājumu risināšanā, kā arī iepazīt citus sabiedriski aktīvus pilsētas iedzīvotājus.

Aicinām Skanstes apkaimes iedzīvotājus pieteikt dalību līdz 22.oktobrim, rakstot uz e-pastu ilze.rudzate@riga.lv vai zvanot pa tālruni 67012929.
Spēles noslēguma dienā, 1.novembrī, plkst. 15:00, ne tikai spēles dalībnieki, bet ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt prezentācijas un ideju vērtēšanu par Skanstes apkaimes nākotnes attīstību. Spēles rezultātā tapušās idejas un priekšlikumi tiks izmantoti Skanstes apkaimes teritorijas lokālplānojuma izstrādē.

Lokālplānojuma izstrāde ir uzsākta, pamatojoties uz Rīgas domes 2013.gada 18.jūnija lēmumu Nr.6330 „Par Skanstes apkaimes teritorijas lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu, lokālplānojuma teritorijas robežas un darba uzdevuma apstiprināšanu”. Skanstes apkaimes lokālplānojuma izstrādes mērķis ir radīt priekšnoteikumus ilgtspējīgai teritorijas attīstībai, kas izriet no Rīgas pilsētas ilgtermiņa attīstības plānošanas dokumentiem, kā arī noteikt risinājumus ar mērķi sabalansēt īpašnieku un sabiedrības intereses. Lokālplānojuma izstrādē plānots iesaistīt 22 institūcijas, lai nodrošinātu iespējami plašu viedokļu apmaiņu.

0 Patīk
1699 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts