Rīgas dome projekta BaltMet Inno ietvaros organizē starptautisku konferenci – „Vietas mārketings metropoļu reģionos”, kas notiks 2007.gada 4.-5. aprīlī viesnīcā „Reval Hotel Latvia”.

Pēdējo desmit gadu laikā ģeopolitika ir pārņēmusi vairākas komercijas tradīcijas. Ekonomikas globalizācijas rezultātā starptautiskā konkurence starp pasaules reģioniem ir ieguvusi jaunu nozīmi; reģioni, valstis un pilsētas arvien aktīvāk reklamē sevi, lai iegūtu ārzemju investīcijas, pievilinātu tūristus, veicinātu uzņēmējdarbību, piesaistītu un noturētu talantīgākos profesionāļus, kā arī citu iemeslu dēļ.

Baltijas jūras reģions ir viens no konkurētspējīgākajiem Eiropā un arī pasaulē. Pieaugot globālajai konkurencei starp reģioniem, galvenā loma nākotnē būs katra reģiona pozicionēšanas stratēģijai. Baltijas jūras reģionam ir raksturīga ekonomikas koncentrēšanās galvaspilsētās un ap tām, kā arī lielākajās pilsētās jeb metropolēs. Vienpadsmit reģiona metropoles ir apvienojušās Baltijas Metropoļu sadarbības tīklā ar mērķi sekmēt inovācijas un konkurētspēju, ieskaitot Baltijas jūras reģiona pozicionēšanu, tajā iesaistot visas ieinteresētās puses – pašvaldības, zinātniekus un augstskolas, kā arī uzņēmējus.

Konferences dalībnieki tiks iepazīstināti ar vietas mārketinga globālajām tendencēm un konkrētiem piemēriem, un otrajā dienā notiks arī atklāta profesionāļu diskusija par inovāciju lomu pilsētu mārketingā.

Konferencē uzstāsies:

Inga Vilka, Pašvaldības konsultāciju centra direktore (Latvija)

Rijk van Ark, Amsterdamas pilsētas Komunikāciju direktors (Holande)

Simon Anholt, Earthspeak (Lielbritānija)

Baiba Rubess, Statoil Latvia direktore (Latvija)

Alexander Pankrukhin, Krievijas Sabiedriskās administrācijas akadēmija (Krievija)

Vsevolods Kačans, Latvijas Universitāte, Baltijas Starptautiskā akadēmija (Latvija)

Diskusiju pilsētu mārketinga speciālistiem vadīs Seppo Rainisto, Meritleader (Somija).

Konference notiks angļu valodā, un tiks nodrošināts tulkojums latviski.

Konferences programma.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta
Starptautisko projektu nodaļa
Tālrunis: 67105572

0 Patīk
1134 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts